~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Pledez nevinovat...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mar Ian 22, 2013 12:18 pm

Pudic, adica sa te rusinezi de propriul corp, cand esti gol-golut in fata unei persoane de acelasi sex cu tine sau sex opus, ii explic rabdator ce insemna pudic, incepand sa ma spal pe umeri si pe maini, intorcandu-ma cu spatele la el, expunandu-mi si cicatricea in forma de pom ce o aveam in spate, dar la bazin. Ma sapunesti pe spate? Il intreb, intizand peste umar, gelul de dus.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mar Ian 22, 2013 12:23 pm

Jaejoong:
-Sigur.
Am spus luand gelul de dus si turnandu-mi putin in palma, incepand sa i-l intind pe spate, acesta avand o miasma atat de placuta pentru simturile mele. incep sa-l sapunesc fara sa mai zic nimic, incercand sa ascund cat de bine roseata.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mar Ian 22, 2013 12:27 pm

Dupa ce termina de sapunit, ma spal pe spate si ma intorc spre Jae, asezandu-mi o pana pe chipul. Il privesc in acei ochi minunati, in timp ce buzele mele se apropiau de ale sale. Cand buzele noastre s-au intalnit, am simtit cum intregul corp imi fusese strabatut de niste senzati pe care nu le-am simtit niciodata. Atat de dulce...
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mar Ian 22, 2013 12:56 pm

Jaejoong:
Am rosit si mai rau de cat eram si simteam ca in curand ma voi scurge pe podea si mai multe nu. un fior imi strabatuse corpul atat de rapid caci nici nu ii realizasem buzele lui asupra mea in primele nanosecunde. Eram uimit, total socat si in acelasi timp nu stiam cum sa reactionez.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mar Ian 22, 2013 12:59 pm

Imi asez mainile pe talia lui, tragandu-l si mai aproape de mine, in timp ce buzele mele se bucurau de dulceata buzelor sale. Erau atat de calde, de moi si de senzuale, incat numai ma saturam sa se simt sub ale mele. Imi fac curaj si imi strecor cu oare care teama limba in gura lui, invitand-o la o joaca pasionala si plina de dorinte.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mar Ian 22, 2013 1:01 pm

Jaejoong:
Am mramas si mai socat, insa dulceata lui si felul innebunitor de a provoca ma fcuse sa intru in acel joc, sa raspund sarutului sau ce imi trimitea fiori in tot corpul, ce ma facea sa simt ca nu mai aveam picioarele pe pamant, ci departe, plutind undeva in infinit.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mar Ian 22, 2013 1:06 pm

Prind si mai mult curaj si incep sa cobor cu buzele, lingandu-i putin linia maxilarului, pe gatul sau, lingandu-i apasat epiderma, muscand-o usor, lasand urme rosi pe aceasta si trecandu-mi limba peste ele, gustand din dulceata pe care trupul sau o emana si ma facea sa ma port parca as fi un drogat.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mar Ian 22, 2013 1:09 pm

Jaejoong:
Scosesem un micut geamat cand buzele acestuia ajunsesera sa-mi atinga gatul, eram mult prea sensibil cand venea vorba de gat. Rosisem si mai rau si incepusem sa tremur usor. La naiba, ma comportam atat de ciudat, trupul meu o luase razna de-a binelea.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mar Ian 22, 2013 1:11 pm

Ii simt tremurul din trup si ma opresc din cea ce faceam si am oprit apa. Ce spui sa iesim? Il intreb, deschizand usa de la dus si iau de pe suport un halat pe care il inveles pe Jae cu el, eu punandu-mi un prosop in jurul bazinului. Hai, soptesc, dandu-i un mic sarut pe buze, tragandu-l dupa mine in camera mea.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mar Ian 22, 2013 1:15 pm

Jaejoong:
Rosisem puternic, iar fata mea ardea ingrozitor de tare. Imi tineam capul plecat, evitandu-i privirea si incercand pe cat posibil sa ascund cat de rosu eram. In momentul de fata, intrarea in pamant mi se parea cel mai dulce lucru posibil existent pe aceasta planeta.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mier Ian 23, 2013 9:34 am

Ma asez pe pat si il trag in bratele mele, lasandu-ma pe spate, dar stateam intr-o parte, astfel incat sa ii pot vedea chipul rosul ca focul. Ii apuc barbia, imi trec degetul mare peste buzele sale, inainte sa le acaparez intr-un sarut apasat si pasional, in timp ce mi-am asezat o mana pe pieptul sau, protezat de halatul de baie pufos.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mier Ian 23, 2013 10:06 am

Jaejoong:
Eram mai rosu ca o floare de mac sau ca vreun rac scos din apa clocotinda. imi simteam obrajii arzandu-mi puternic. Cand buzele lui se contopisera pentru a nu stiu cata oara cu buzele mele am simtit ca ma topesc acolo, raspunzand inconstient sarutului oferit.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mier Ian 23, 2013 11:27 am

Imi strecor o mana in interiorul halatului sau, incepand sa ii ating pielea calda de pe bicepsi, iar buzele mele coborara mai jos cu buzele, incepand sa ii dezmierd pielea de pe umar. Simteam cum ma umfleam usor in prosopt, dar nu avea de gand sa trec mai departe, daca nu imi permitea Jae.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mier Ian 23, 2013 11:34 am

Jaejoong:
Un micut geamat ce-mi parasise buzele ma facuse sa revin cu picioarele pe pamant. Ce naiba faceam? A fost prima intrebare ce-mi strafulgerase mintea. Mi-am asezat mainile pe pieptul sau impingandu-l usor, dandu-i de inteles ca nu aveam nici cea mai mica intentie de a-l lasa sa mearga mai de parte.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mier Ian 23, 2013 11:43 am

Ma opresc si il privesc in tanar in ochi, mangaindu-i cu mana stanga obrazul rosu. E prima data? il intreb curios, dandu-i la o parte de pe frunte, parul ciufulit, apoi incepand sa il mangai pe gat pentru putin timp. Poti sa imi spui adevarul Jae, eu nu ma supar, mai adaug, soptind, incepand sa ma joc cu degetele de la mana lui.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mier Ian 23, 2013 11:46 am

Jaejoong:
Rosisem si mai tare cand ii auzisem intrebarea, simtindu-mi obrajii in clocot si mai multe nu. Parca cu orice replica vroia sa ma bage in pamant. Evitand sa-l privesc in ochi pentru ca ma simteam mult prea jenat am raspuns:
-D..Da..
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mier Ian 23, 2013 1:22 pm

Clipesc suprins cand aud raspunsul sau, apoi il sarut usor pe frunte. Ma ridic din pat, indreptandu-ma spre geam si lipindu-mi fruntea de sticla rece, incercand sa imi potolesc hormoni. Cred ca e timpul sa dormim, spun pe un ton calm si prietenos, indreptandu-ma spre dulap si incep sa scot de acolo un trening pe care l-am aruncat in bratele tanarului. Iau de sub perna o pereche de bermude din panza, in carouri, foarte comozi pentru dormit.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mier Ian 23, 2013 1:26 pm

Jaejoong:
Iau treningul de pe pat si m-am schimbat in el, asezand frumos halatul pe un scaun si spunand mai apoi:
-Multumesc.
M-am asezat in pat, aranjand unda din pernele imense care erau acolo, intinzandu-ma apoi si inchizand ochii. Eram destul de obosit.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mier Ian 23, 2013 1:49 pm

M-am asezat langa Jae, luandu-l in brate, dupa ce ne-am acoperit cu plapuma, fiindca noaptea se facea destul de frig. Imi ascund fata in parul sau, tragand parfumul persoanei lui in plamani si incerc sa adorm, chiar daca din apartamentul de deasupra noastra se auzeau bocanituri si propoieli.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Mier Ian 23, 2013 1:59 pm

Jaejoong:
Am inchis ochii adormind rapid. Nu ma mai deranjau sunetele sau orice miscare din jurul meu, eram mult prea obosit ca sa ma gandesc la asa ceva. imi era somn, asa ca m-am lasat purtat de vise cat mai curand.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Joi Ian 24, 2013 5:46 am

Aud cum incepe sa imi sune desteptatorul, facand sa injur scoala cu tot de ce tinea ea. Mormai niste injuraturi si ma ridic cu greu din pat, zambind dragastos lui Jae, care dormea ca un prunc. Ma duc la baie, facand un dus rapid, apoi ma imbrac cu o pereche de blugi negri, cu lanturi, un tricou cu o trupa rock pe piept si peste un hanorac de un albastru-noctur, cu semnul clanului Uchiha pe spate. Ma duc in bucatarie si pregatesc clatite cu gem si le asez pe o farfurie, revenind cu ele in camera. Jae, tenshi* e timpul sa te trezesti, ii spun, sarutandu-l usor pe tampla.


*tenshi = inger.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Joi Ian 24, 2013 8:58 am

Jaejoong:
Am simtit ca sunt usor miscat ca s ama trezesc si am deschis lenes ochii, intinzandu-ma ca un pui de pisica, ca mai apoi sa intreb cu o voce ce tindea inspre somnul de adineaori:
-Hmm, e deja dimineataaaa?
Am spus intr-un fel plangandu-ma si avand si ton mieros, incepand sa ma frec la unul din ochi ca un copil mic. Imi era greu cu diminetile.

OOC: stiam si eu ce inseamna :-w
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Vin Ian 25, 2013 4:32 am

Dap, este dimineata si ti-am adus micul dejun la pat, mai adaug, asezand tava pe biroul de langa pat si ma ridic in picioare. Sunt curios cum ne-am rasplatit animalele noastre, dar inainte de asta, trebuie sa ducem custile la magazin, spun calm, atragandu-i atentia despre problema custilor.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Vin Ian 25, 2013 10:15 am

Jaejoong:
- Multumesc pentru micul dejun si o sa ducem custile inainte s amergem la scoala, plecam mai devreme.
Am spus ridicandu-ma in capul oaselor si incepand sa mananc cate putin- mai exact sa ciugulesc, nu prea mancam cine stie ce in general, parca nu-mi intra pe gat indiferent de mancare.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28Vin Ian 25, 2013 12:08 pm

Zambesc cand il vad cum mananca. Ai noroc ca suntem doar noi doi acasa, fiindca daca te vedea varamea, ti le baga pe gat cu forta, spun amuzat, luand o clatita cu gem si incepand sa o mananc lacom. Mananca bine, ca sa nu imi lesini pe la scoala si atunci varamea sa te intrebe de ce ti cura de slabire si sa te faca schelet ambulant de biologie, il informez, ridicandu-ma de pe pat si luand din cutia de servetele de pe birou, luand un servetel, tergandu-ma pe degete.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Continut sponsorizat





Pledez nevinovat... - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 5 I_icon28

Sus In jos
 
Pledez nevinovat...
Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Detentie-
Mergi direct la: