~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Pledez nevinovat...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Vin Ian 18, 2013 2:02 pm

Iti mai pun cola? Il intreb pe tanar, luand sticla si cand vreau sa torn, il aud pe Mo cum fluiera, atragandu-mi atentia si il ud pe tanar pe pantaloni, astfel incat semana ca a facut pipi pe el. Imi pare rau, spun cu sinceritate, luand repede un servetel de pe masa si incep sa il sterg pe pantaloni.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Vin Ian 18, 2013 2:04 pm

Jaejoong:
Tresarisem cand am simtit cola rece pe pantaloni, iar apoi ma inrosisem usor de la jena pe care am simtit-o in acel moment.
-E.. E in regula, a descurc..
Am spus luand servetelul si stergandu-ma singur, simtind cum ma inrosesc in obraji din ce in ce mai tare.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Vin Ian 18, 2013 2:11 pm

Iti aduc o pereche de pantaloni uscati, ma ofer, ridicandu-ma in picioare si intrand cu grija in camera mea. Caut in dulap si gasesc o pereche de plugi negri, cam larguti, cu o multime de buzunare si lanturi. Ma intorc in sufragerie si ii dau baiatului. Schimba-te si da-mi pantaloni tai sa ii spal, ma ofer, incruntandu-ma cand il vad rosu in obraji. Te simti bine? Il intreb, asezandu-mi o pana pe obrazul sau, sa vad daca are febra.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Vin Ian 18, 2013 3:46 pm

Jaejoong:
-S..Sunt bine!
Am tresarit cand i-am simtit mana pe obrazul meu. Am luat perechea de blugi si m-am schimbat rapid. Erau cam mari, dar mergeau pe moment.
-Multumesc.
Am spus intinzandu-i perechea mea de blugi patati si devenind si mai rosu in obraji decat la inceput.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 3:15 am

Iau pantaloni lui, ii verific sa nu fi uitat ceva prin ei si ii duc in baie, bagandu-i in masina de spalat, dand drumul la aceasta. Iarta-ma ca am varsat suc pe tine, dar prostia aia de papagal a scos un sunet si am crezut ca s-a intamplat ceva, ii explic de ce am dat cu suc pe el. Iau din debara un mop si apa, incepand sa curat pe langa canapea, sa nu devina lipicios acolo.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 7:29 am

Jaejoong:
-Ah, nu-i nimic, stai linistit, se poate intampla oricui. Chiar, oare de ce s-a gasit si papagalul sa scoata sunetul ala?
Am spus destul de confuz si incercand sa fac cumva disparuta roseata mea din obraji. Nu puteam crede ca inca eram rosu, desii trecusem de momentul jenant de a fi patat cu suc.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 8:52 am

Il apuca la ore fixe, raspund, ducand inapoi mopul cu galeata si ma intorc, asezandu-ma pe canapea. Aud suneria de la usa de la apartament si ma ridic in picioare, dar fac un pas gresit si pic din greseala peste Jae, iar buzele noastre se intalnira intr-un sarut copilaresc. Rup rapid sarutul, rosind puternic in obraji. Na, acum am facut-o de oaie...
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 8:56 am

Jaejoong:
Devenisem mai rosu ca racul fiert si scos din oala cand buzele sale se lipira pentru scurt timp de ale mele. Ma ridicasem de jos rapid si am spus balbaindu-ma:
-Scu.. Scuze.. Nu..Ar f..Fi trebuit sa..sa iti stau in cale..
Am spus incercand sa ascund cat de rosu eram.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 8:58 am

E vina mea, soptesc si ma duc la usa, deschizand-o si ma trezesc cu mai ditai pungile de cumparaturi in brate. Verisoara mea imi spuse sa le asez prin bucatarie, ca ea se intoarce la spital. Inchid usa si astept vreo trei minute. Jae, vrei sa ma ajuti cu astea? Il intreb pe tanar, incercand sa par cat mai normal, chiar daca obraji mei erau rosii ca para focului.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 9:01 am

Jaejoong:
Chinuindu-ma sa ascund cat de rosu eram, am raspuns intreptandu-ma cu pasi mici spre usa de la intrare:
-Sigur, imediat vin.
Am spus si am ajuns langa el, luand cateva dintre pungi si carandu-le spre bucatarie.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 9:06 am

Mergem in bucatarie, iar eu am inceput sa plasez produsele, pana cand pe masa au ramas niste conserve. Te urci te rog pe scaunul asta si pune in dulapiorul ala conservele. Daca pici, te prinde eu, il asigur, fiindca nu vroiam sa ajung la vecinul de sub mine, daca ma urcam eu si daca picam pe Jae, pentru a doua oara.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 9:10 am

Jaejoong:
-Sigur, nicio problema.
Am spus zambind si am luat un scaun, asezandu-l in fata dulapului, urcandu-ma mai apoi pe acesta si incepand sa asez cu mare grija fiecare conserva la locul ei. Eram atent si la echilibru, nu doream sa pic de pe scaun.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 9:13 am

O data m-am urcat pe un scaun in magazinul de animale a lui Kiba si cand m-am uitat in jos am vazut o supriza nu prea placuta. O anaconda era infasurata in jurul scaunului si a picioarelor mele. Sa vezi atunci echilibristica, ii spun tanarului, cand m-am uitat cum isi pastra echilibrul.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 9:15 am

Jaejoong:
-Cel mai sigur cadeam cu scaunul, facand un cucui de toata frumusetea sau intepeneam acolo, fara sa fiu capabil sa mai fac vreo miscare. Nu stiu care urma sa fie pe moment.
Am sus continuand sa asez conservele si avand grija la echilibru.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 9:27 am

I-am pulverizat in fata parfumul meu, incat era sa fiu muscat de podoabe, mai adaug si tremur usor, amintindu-mi amintirea aceea. Vestea proasta a fost ca mi-am consumat cel mai bun deodorant, dar a buna a fost, ca am primit un leopard negru drept cadou, mai adaug, amintindu-mi de Noctis.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 9:35 am

Jaejoong:
-Wow, eu cu siguranta ma alegeam cu veninul in sange, nu cred ca mai puteam reactiona, ti-am zis, as fi fost mult prea speriat ca sa mai pot gandi macar ceva.
Am spus asezand ultimele conserve pe raft si coborand de pe scaun, asezandu-l unde ii era locul.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 11:33 am

Daca era veninos, eu faceam atunci pipi in pantaloni, dar m-am ales doar cu niste vanatai destul de mari, pe care le am si acum, spun, ridicnadu-mi un crac de pantalon, pentru a-i arata cea mai mare vanataie existenta, ce imi impodobea toata gamba. S-a intamplat acum patru zile si o zi intreaga nu mi-am simtit picioarele, mai adaug, mai mult mornaind, injurand in gand acel sarpe nenorocit.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 11:37 am

Jaejoong:
-Arata destul de urat vanataia... Ar trebui sa-i spui amicului tau sa-ti tina bine animalele in custi, in terariumuri sau acvarii. Daca o patea asa cu vreun cumparator iti spun ca nu mai avea magazin, asta daca nimerea cu vreun cumparator fitos ce face reclamatie si ca nu ai sters praful de pe vreun raft.
AM spus chicotind usor.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 11:39 am

De unde facea reclamatie? Din burta unui anaconda lung de opt metri, care se afla la magazin doar temporar, pana cand terariumul sau urma sa fie largit? Crede-ma ca as fi vrut sa fi avut sarpele ala si acum, ca directorul facea cunostinta cu el, de mult, spun, zambind malefic, apoi privesc la ceas. E timpul sa fim niste dracusori, mai adaug, dandu-i de inteles, ca era timpul pentru animale.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Sam Ian 19, 2013 11:42 am

Jaejoong:
-Abia asteptam.
Am spus urmarindu-i privirea catre ceasul ce indica momentul potrivit pentru a duce animalele la locul unde trebuia.
- Deci, sa luam animalele.
Am spus indreptandu-ma spre locul unde lasasem custile.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Dum Ian 20, 2013 7:00 am

Roaga-te sa nu imi imputa camera, spun si deschid usa, fiind bucuros, ca nu imi mirosea camera, ca si cand a murit cineva acolo. Iau cusca cu sconx si cea a porcului spinos i-o dau lui Jae. Sa mergem si sa imputim pe cineva, spun, zambind malefic, deschizand usa de la apartament, asteptand ca Jae sa iasa.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Dum Ian 20, 2013 10:41 am

Jaejoong:
Am pus mana pe cusca unde era porcul spinos si am luat-o, iesind din apartament.
-Se pare ca am avut marele noroc ca astia sa nu iti faca vreun deranj prin camera. Altfel cred ca verisoara ta te-ar fi alergat cu vreo matura sau vreun mop in jurul blocului si te-ar fi pus sa cureti.
Am spus zambind si chicotind imaginandu-mi scena.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Dum Ian 20, 2013 12:40 pm

Nee, m-ar fi dat afara din casa, ii spun adevarul, amintindu-mi conditia ei, cand m-am mutat cu ea in apartament. Fara petreceri sau deranj si in caz ca imi aduc iubiti sau iubitele, sa fac mizerie doar in camera mea. Oricum, ea a fost singura persoana care a stat douazeci si patru de ore din douazeci si patru, cand am fost internat, ii marturisesc, de ce o respectam pe varamea asa de mult.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Dum Ian 20, 2013 12:53 pm

Jaejoong:
-Wow, nu stiam ca vara ta a facut atat de mult pentru tine. Esti chiar norocos sa ai un membru al familiei pe care sa te poti baza, sunt sigur ca nu te va abandona niciodata la greu daca a fost buna sa faca asta pentru tine.
Am spus sincer, coborand cu acea cusca scarile.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28Dum Ian 20, 2013 12:55 pm

Depinde. Nu m-a iertat, ca fostul ei iubit s-a indragostit de mine. Adevarul este, ca ea lucreaza in acel spital in care am fost internat si cand era la lucru, cand avea pauze venea la mine si mai ales ca atunci au fost campionalele de lupta in cusca si la ortopedie si la kinetoterapie, era plin numai de luptatori. Si iti spun din propiea experienta, intri in ring om si iesi ne-om, mai adaug, urcandu-ma in masina, dupa ce am pus sconsul in spate.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Continut sponsorizat





Pledez nevinovat... - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 3 I_icon28

Sus In jos
 
Pledez nevinovat...
Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Detentie-
Mergi direct la: