~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Pledez nevinovat...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Vin Ian 25, 2013 12:11 pm

Jaejoong:
-Nu pot manca mai mult, indiferent de ce mancare ar fi, nu-mi intra pe gat pur si simplu.
Am spus zambind si am lasat farfuria deoparte,e u mancand abia o clatita dupa atat timp in care avusesem farfuria in brate si rontaisem la clatita aia de parca au fost o suta.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Sam Ian 26, 2013 10:25 am

Astept sa se schimbe, iar eu am spalat vasele, am facut curatene in bucatarie, iar dupa ce Jae a fost gata, am iesit din apartament. Coboram in parcare si ne urcam in masina, indreptandu-ne spre magazinul de animale, unde Kiba ne astepta in fata lui. Scot din porbagaj custile si ii multumesc mult pentru ajutor, apoi ma urc la volan. Abia astept sa aflu ce s-a intamplat, spun curios, privindu-l pe tanarul din dreapta mea.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Sam Ian 26, 2013 11:53 am

Jaejoong:
Dupa ce imi facusem toaleta de dimineata si am schimbasem l-am ajutat pe Yue cu custile, apoi ne indreptam inspre scoala. Cand am auzit propozitia lui am chicotit si am spus:
- Nu esti singurul care moare de curios, chiar vreau sa stiu ce a iesit.
Am spus zambind.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Mar Ian 29, 2013 11:21 am

Opresc masina in parcarea liceului si zambesc cand vad agitatie si elevii afara, asteptand sa intre la ore. Ambulanta pentru asta? Il intreb pe Jae, coborand din masina si indreptandu-ne spre grupul mare. Pe langa noi trecu directorul pe targa, tipand intr-una ca eu sunt de vina pentru asta, cu un miros greu dupa el. Pe urma o vad pe secretara cu mai ditai acele in fund. Au, asta chiar ca doare...
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Mar Ian 29, 2013 11:56 pm

Jaejoong:
Radeam pe infundate de scena care se petrecea in fata ochilor nostrii si am spus amuzat, cat sa ma auda doar Yue:
-Sa-l vad pe director de unde scoate dovezi pentru acuzatia facuta.
Am spus chicotind in continuare si privind cu mult interes "spectacolul"din fata noastra. Ne iesise mai mult decat perfect lucrul asta.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Mier Ian 30, 2013 9:54 am

Din ochii lui le scoate, murmur si ii dau un mic sarut, atent sa nu ne vada nimeni. Ii fac semn lui Kiba cu mana, ce veni dupa animalele sale, apoi il privesc pe Jae. Ce ai spune sa mergem la o pizza sau undeva sa mancam? Fac cinste, ma ofer, mai ales ca azi nu faceam scoala.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Joi Ian 31, 2013 1:01 am

Jaejoong:
-Chiar sunt curios sa vad cum o sa le scoata din neant.
Am spus chicotind, apoi am continuat:
-Pizza? Hmm, suna bine! Ok, putem merge. Propun sa mergem la pizzeria "deja-vu", din cate am auzit aia chiat stiu sa faca pizza, nu au primit plangeri pana in prezent.
Am spus zambind si fiind usor rozaliu in obraji de la sarutul primit.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Vin Feb 01, 2013 10:28 am

Sa imi spui unde e, spun calm, indreptandu-ma spre masina si dezactivand alarma. Cred ca sotia idiotului o sa-l puna in masina de spalat, ca sa numai puta, iar secretara si-a facut vaccinurile mai devreme, ca si asa am auzit ca are niste boli cam neprielnice pentru restul, mormai ironic, cand vad cum ambulanta a plecat.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Vin Feb 01, 2013 11:50 am

Jaejoong:
-Sper ca aia doi sa ramana acasa cel putin o saptamana, ar fi o alinare atat pentru retinele mele, cat si pentru timpanele mele. Idioata aia tipa si daca ii cereai sa faca o copie, iar tampitu de director urla si ca gaseste o hartie pe jos, iar eu unul nu suport tipetele. Pizzeria e in centru, aproape de birourile alea remodernizate de curand, vis-a-vis de ele.
Am spus zambind.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Feb 03, 2013 5:07 am

Cum arata si era de imputit directorul, direct la deparazitare il duce, iar pe secretara la aia cu fundul sau cum se numeste sectia respectiva. Am auzit ca ii era frica tipei de intepaturi, acum le are in poponetul ala artificial, pe care l-a gaurit directorul, spun, tremurand involuntar, oprindu-ma in fata pizze-riei.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Feb 03, 2013 5:15 am

Jaejoong:
-Ar fi bine sa scapam de ei pe o perioada mai lunga, oricum. Ma enerveaza morala lor stupida, prefer sa stau acasa si sa fac orice altceva decat sa adorm la ora de istorie, sa primesc un bat in cap de la profa de geografie sau sa urle profu de fizica la mine ca nu-i stiu formulele. Jur ca detest materiile bagate pe gat cu polonicul.
Am spus calm.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Feb 03, 2013 5:39 am

La mine, numai tipa nici un profesor, care stie ce pateste, daca ma calca pe beculet, spun calm, asezandu-ma la o masa si incepand sa ma uit pe meniu. Eu ii urasc pe aia care te ling in cur, pana obtin ce vor, apoi te injunghie pe la spate, devenind preferatii, profilor, mai adaug, incepand sa citesc ce continea fiecare pizza.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Feb 03, 2013 11:07 am

Jaejoong:
-Ah, am avut si specimene din alea in clasa, dar s-au transferat dupa primul semestru, am avut grija. Nu-i suport si de asta prefer sa-i vad disparuti din clasa decat sa-mi pun mintea cu asemenea idioti.
Am spus zambind si cercetand de asemenea meniul, incercand sa ma hotarasc ce pizza voi lua.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Feb 03, 2013 12:08 pm

Vreau o pizza cu detoate, cu salam picant, in loc de salam normal, fara sosuri, un suc de portocale rosii cu gheata si salata meditaniana, imi dau chelneritei, ce imi doreau sa consum in acel moment. Ii zambesc lui Jae, simtindu-ma putin vinovat ca am comandat atat de mult si sa mananc tot. Fiindca elimin foarte multe grasimi, trebuie sa mananc destul de mult, de trei ori pe zi, ii explic de ce am comandat atat de mult.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Feb 03, 2013 12:18 pm

Jaejoong:
Am chicotit si am spus:
-Nu trebuie sa mi te justifici. Eu iau o pizza quatro stagionne cu ketchup dulce.
Am dat comanda zambind si apoi mi-am amintit sa zic de ce o apa:
-Ah da si o apa minerala.
Am spus zambind.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Feb 03, 2013 12:24 pm

Zambesc lacom, cand ne veni mancarea si incep sa mananc, ca un spart, mai ales ca imi era foame si dupa asta urma sa merg la antrenament. Jae, ce ar fi dupa asta sa vi cu mine la sala? Il intreb curios, fiindca vroiam sa mai petrec timp cu el si poate-poate, se infiripa ceva intre noi.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Feb 03, 2013 12:33 pm

Jaejoong:
-Sigur, de ce nu? Oricum nu am ce face daca ma duc acasa, as lenevi toata ziua.
Am raspuns zambind, incepand sa mananc in liniste si privind uneori pe geam afara la cate vreo masina ce trecea cu viteza pe langa pizzerie. nu mai fusesem de ceva vreme pe aici, asta era clar.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Mar 17, 2013 9:39 am

Zambesc bucuros in sinea mea, cand am auzit o melodie a unei formatii preferate, mai ales ca urma sa sustina concert in orasul nostru. Jae, tu mergi la concertul formatiei Cinema Bizarre? Il intreb curios, mai ales ca aveam un bilet si permis in culise. Abia asteptam sa fac poza cu formatia si sa primesc autograful lor pe tricoul meu, fiindca ala va ramane in rama pus.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Mar 17, 2013 9:45 am

Jaejoong:
-Glumesti?! N-as rata concertul nici intr-un milion de ani! Sunt formatia mea favorita, logic ca merg.
Am raspuns zambind si terminand de mancat pizza, trecand la suc, band usor din el avand grija sa nu ma inec.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Mar 17, 2013 9:52 am

Atunci sa iti iei ceva pentru autograf si aparatul foto, ca am permit si in culise, il instiintez, mai ales ca eram vice-presedintele fan-clubului Cinema Bizarre din oras si eram la curent absolut cu toate detalile publicate de formatie.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Mar 17, 2013 9:55 am

Jaejoong:
-Vorbesti serios?! Ce tare! Asta e cel mai tare lucru de pana acum clar.
Am spus razand. Eram un mare fan si ma incanta extrem d emult faptul de avea acces in culise.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Mar 17, 2013 1:00 pm

Deci o sa o anunt pe Vivi ca am cameraman pentru zece minute, cat va dura interviul lor, mai adaug, in timp ce am terminat de mancat si i-am facut semn chelneritei sa imi aduca nota de plasa. Sunt vice-presedintele fan-clubului Cinema Bizarre din oras si presedinta m-a trimis pe mine pentru interviu, fiindca ea e in spital, operata de splina. Si-a rupt-o cand a picat pe scarile de la bloc si tipa care trebuia sa le ia interviu e sora presedintei, dar asta e o parasuta. In limba dupa Bebelusul Justin, ii explic de ce aveam nevoie de el sa filmeze si de ce eu trebuia sa le iau interviu.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Dum Mar 17, 2013 1:04 pm

Jaejoong:
- Oh, te rog, in momentul in care mi-ai zis de Biberon e deja cauza pierduta sora-sa. Ma bucur sa filmez si nu ma deranjeaza sa ajut, orice pentru muzica buna si nu aia de sparge si geamurile gen Biberon.
Am spus chicotind si terminandu-mi sucul.
Sus In jos
Nywa
Super Moderator
 Super Moderator
Nywa


▌Nume : Manuela
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 28/01/1992
▌Varsta : 32
▌Puncte : 444
▌Mesaje : 377
▌Reputatie : 17

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Mar Mar 19, 2013 12:24 pm

Atunci sa ne pregatim, spun, platind totul si ma ridic de la masa, iesind din pizzerie si indreptandu-ne spre masina mea. Vezi, ca trebuie sa fim originali, dar te-as ruga sa nu te imbraci in ceva, ce sa cruceasca toata lumea, ii spun lui Jae, in timp ce ma gandeam cum sa imi fac parul.
Sus In jos
http://perfectenemy.forumgratuit.ro/forum
Kimera
V.I.P.
V.I.P.
Kimera


▌Nume : Oly
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 30/09/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 7925
▌Mesaje : 7840
▌Reputatie : 9

Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28Mar Mar 19, 2013 10:18 pm

Jaejoong:
-Ma vezi cumva fan Lady Falfalfarlifus si eu nu stiu? Doar pe aia si pe monstruletii ei tampiti ce se declara fani ii poti vedea asa, pe mine in niciun caz ca nu-s nebun.
Am spus calm zambindu-i larg, urmandu-l.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pledez nevinovat... - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Pledez nevinovat...   Pledez nevinovat... - Pagina 6 I_icon28

Sus In jos
 
Pledez nevinovat...
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Detentie-
Mergi direct la: