~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 How to be a good killer

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Joi Mai 16, 2013 11:04 am

- Nu stii multe despre mine, pustiule. Nu te astepta sa fiu decshis, chiar daca te sarut si fac chestii de genul, spuse el serios, apoi ofta si il transe in brate pe Otoya, soptind:
- Si meseria nu e asa grea. Eu nu-s chiar om...
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Joi Mai 16, 2013 11:09 am

-Nu ma astept sa fii deschis ci ma astept sa ma respecti si sa imi raspunzi poate mai detaliat la intrebari.ii spun foarte serios,aproape nici eu nu stiam ca sunt asa serios.Si ce vrei sa spun ca nu esti om?Sistemul tau digestiv nu functioneaza la fel ca la celelalte persoane din jurul tau,daca este asta,stai linistit ca si al meu este la fel.ii spun incercand sa mai fac conversatie.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Joi Mai 16, 2013 11:13 am

Ofta deznadajduit si ii spuse serios:
- Nu. Sutn demon. Aproape ca voia sa plece din canera; nu obsinuia sa fie asa sincer despre el. Si bine, iti voi spune tot ce vrei.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Joi Mai 16, 2013 11:17 am

Percep si analizez bine informatia primita de la el si ii spun entuziasmat:
-Wow...tu vorbesti serios!Ce noroc am azi!I-am spus doicei aleia plictisitoare ca demonii exista dar ea nu si nu.Iti vine sa crezi ca mi-a spus candva ca am luat-o putin pe aratura.Apropo hai sa uitam chestia aia despre sistemul meu digestiv.Ok?


Ultima editare efectuata de catre Mikky-rock68 in Joi Mai 16, 2013 11:19 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Joi Mai 16, 2013 11:18 am

- Bine, spuse el zmabind si il privi dragut, zambindu-i incontinuare. Orice vrei. Il trase in bratele sale si ofat obosit, spunandu-i, apoi:
- Eu am culc... Lasa-ma sa te tin in brate.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Joi Mai 16, 2013 11:21 am

Rad cand il aud spunand cea ce a spus,si ii spun amuzat:
-Din cate stiu nu sunt nici o perna sau un ursulet de plusi.Dar poti sa ma tii in brate,nu ma deranjeaza,sunt obisnuit.Apropo ceva pijamale nu ai si tu?
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Joi Mai 16, 2013 11:27 am

- Nu. dormi gol, ii spuse razand, apoi se dau jos din pat si ii aduse un tricou larg de-al lui. Altceva care sa iti vina nu am.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Joi Mai 16, 2013 11:31 am

-Imi convine si asta decat blugii astia ai mei.Uneori cred ca ar trebui sa imi schimb toate hainele caci sunt inconfortabile cand dormi in ele..
Iau tricoul adus de el si incep sa ma dezbrac de pantaloni si de tricoul meu iar apoi ma imbrac intr-al lui.Acesta era destul de lung venindu-mi pana de dupa fund dar imi place asa . Ma asez inapoi in pat langa Vic,pregatit sa ma culc.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Joi Mai 16, 2013 11:35 am

Il lua din nou in brate, sarutandu-l pe frunte, apoi se invelira pe amandoi, soptindu-i:
- Noapte buna. Inchise ochii si se relaxa, simtind parfumul discret al lui Otoya; avu, pentru moment, din aceasta cauza, senzatai de a-l musca. Insa se opri.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Joi Mai 16, 2013 11:39 am

Dupa ce imi face obrajii sa arda,deoarece ma sarutase pe frunte si apoi am luase in brate,eu dandu-mi seama debea acum de pozitia in care ne aflam dar spre surprinderea mea nu ma deranja acest lucru ,acesta imi spune "noapte buna".
-Noapte buna si tie si vise placute!ii spun si imi inchid ochii trecand deja in alta lume.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Joi Mai 16, 2013 11:43 am

Adormi si se pierdu intr-un somn adanc, trezindu-se abai a doua zi dimineata tarziu. Isi deschise ochii si se uita in jur, uitandu-se la baiatul din bratele lui. Zambi multumit si il srauta pe frunte, apoi incerca sa se desparteze de el afra sa il trezeasca.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Vin Mai 17, 2013 3:51 am

Dormisem asa bine incat as fi crezut ca dorm in puf ba chiar mai bine.Dimineata m-am trezit bine dispus si cu o imensa pofta de mancare.Ma ridic din pat observand ca Vic nu mai este in camera,probabil este la baie,in fine.Ma duc la bucatarie si incep sa cotrobai prin frigiderul cu minuni.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Sam Mai 18, 2013 12:24 pm

Vic se afla la baie si, dupa ce se spala pe fata si dinti, se duse pana la bucatarie, gasindu-l pe Otoya cu capul in frigider.
- Sunt scandalizat. Te iubesti asa patimas cu frigiderul meu, spuse el amuzat si il trase de solduri pe baiat, luandu-l in brate. 'Neata.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Dum Mai 19, 2013 11:08 am

Ma uitam atent in frigider,incercand sa imi aleg cat mi multa mancare din el.Deodata ii aud voce lui Vic si ii simt mainile imbratisandu-ma,lucru ce ma facu sa rosesc.Ce nu imi placea cand se intampla asta ,imi simteam fata arzand parca era pusa la gratar.
-Neata si tie.Ce pot sa zic...este o tara libera,deci pot iubii pe cine vreau,iar eu cu frigiderul avem o relatie mai complicta dar foarte solida.Gelos cumva?Sa stii ca nu am de gand sa il impart cu tine,il tin doar pentru mine!ii spun incepand sa rad cu gura pana la urechi.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Dum Mai 19, 2013 11:22 am

Victor zambi amuzant si spuse un "nu ma deranjeaza", apoi ii dadu drumul baiatului si isi lua din frigider laptele si niste suc de portocale.
- Vrei sa mananci ceva sau doar ai de gand sa tii usa de al frigider decshisa?
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Dum Mai 19, 2013 11:27 am

-Hei...parca am cazut deacord ca nu te vei baga in relatia mea cu frigiderul,este una personala,mai personala decat personala.ii spun razand.Si ca sa raspund la intrebarea ta,da,o sa mananc cam tot ce este in frigider,incepand cu cerialele si cutia aceasta de lapte,daca nu te deranjeaza.i-am raspuns zambind.Apropo dupa masa am rezervat de acum baia,vreau sa fac un dus.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Dum Mai 19, 2013 11:43 am

- Cum vrei, spuse si isi lau un mar incepand sa manance din el. Sau... Am putea sa facem baie impreuna, spuse acesta zambidn pervers, apoi chicoti amuzat.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Dum Mai 19, 2013 11:47 am

Ramna oarecum socat cand ii aud afirmatie dar ma bufneste imediat rasul.
-Da cum sa nu ...ai vrea tu!Imi pare rau amice dar sunt luat de catre frigider deci asta este.Treci mai departe.ii spun uitandu-ma la el si zambind larg.


Ultima editare efectuata de catre Mikky-rock68 in Lun Mai 20, 2013 5:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Dum Mai 19, 2013 12:05 pm

- Stiam eu ca intr-o zi frigiderul ma va aduce al pierzanie, spuse el zmabidn amuzat si bau o gura de suc, spunand jucaus apoi:
- Eu iau baia primul! Scoase limba la el si chicoti amuzat, ducandu-se spre baie.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Lun Mai 20, 2013 5:43 am

Am ramas cu gura cascata.Ma duc repede dupa el si inainte sa intre in baie il trag de mana si ii spun putin nervos:
-Hei...asta nu este corect!Eu am spus primul,stai la coada amice daca nu vrei sa ramai nespalat cateva zile.,caci stiu sa fac si pe instalatorul si te las fara apa calda.Iar eu cu fata mea simpaticuta de catelus scump,o sa rog pe cineva sa ma primeasca la el sa fac baie.Deci,tu iesi in cea mai mare pierdere.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Lun Mai 20, 2013 10:24 am

Victor zambi amuzat si misel, apoi sopti pe un ton smecher:
- Copil prost... Il impinse in cabina de dus si intra si el, dand apoi durmul la apa, chiar daca erau amandoi imbracati. Cine a spus ca planul meu a fost doar sa-ti fur locul? spuse zambind la fel de superior si il prinse in brate pe baiat, incepand sa ii ridice tricoul.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Lun Mai 20, 2013 10:56 am

Deodata,Vic ma trage in cabina de dus si dand drumul la apa incepe sa imi ridice tricoul.Incerc din rasputeri sa il impiedic sa faca asta incepand sa imi tin tricoul stras cu mainile si incercand sa scap din cabina,nebagand in seama roseata din obraji.
-Ce faci?!Lasa-ma sa ies,ma voi uda pana la piele si nu mai am haine de schimb.ii zic uitandu-ma fix in ochii lui.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Lun Mai 20, 2013 10:59 am

- Oricum e tricoul meu, fetita plangacioasa, spuse el si ii dadu drumul, incepand sa rada. Isi dadu jos halatul si incepu sa se spele, spunandu-i:
- Vezi sa nu te uzi. S-ar putea sa iti strice coafura. Rase din nou amuzat si il privi cu o figura poznasa, vazand figura nervoasa a baiatului. Nu te imbufna asa, papausa.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Lun Mai 20, 2013 11:05 am

-Offf...dintre toti tocmai pe tine te-am nimerit.Ce-am facut saa merit una ca asta?!spun ridicand din umeri si uitandu-ma spre tavan.Acum sunt leoarca,deci...da-te mai incolo.ii zic oftand si intru in cabina lund toate cele necesare si incepand sa ma spal pe corp fiind inca imbracat.Si apropo,nu imi mai zice papusa sau fetita ,mosule,defapt sa stii ca te inteleg,de la batranete nu prea mai vezi bine dar fa macar un efort.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28Lun Mai 20, 2013 11:44 am

Victor surase amuzat si il prinse pe baiat in brate de la spate, sarutandu-l pe gat, apoi soptindu-i:
- Chiar sunt asa batran? Stai calm, vad bine, paoausa. Doar ca... Se opri si il ciupi de fund pe Otoya, continuand: funduletul asta al tau e ca de papausel.
Sus In jos
Continut sponsorizat





How to be a good killer  - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 5 I_icon28

Sus In jos
 
How to be a good killer
Sus 
Pagina 5 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Have a fucking good day!
» Good time.
» All the good things are wild and free

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: