~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 How to be a good killer

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorMesaj
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 9 I_icon28Joi Iun 27, 2013 9:57 am

Victpr il prinse in brate, soptindu-i dulce sa se linisteasca, apoi ii spuse, soptind tandru.
- Nu la asta m-am referit. M-am referit doar la faptul ca relatia noastra poate parea imposibila. Cat depsre taica-tu... Nu cred ca ar putea sa ma persecuteze. Si am de gand sa ma lupt cu oricine pentru tine.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 9 I_icon28Joi Iun 27, 2013 10:13 am

-Asta e bine de stiut!Dar sa stii ca relatia noastra nu pare imposibila,nu ma deranjeaza daca esti un demon asasin,poti sa fii si un varcolac frizer,un vampir chirurg ,rapunzel sau mai stiu eu ce,dar tot te-as placea la nebunie.ii zic ridicandu-mi capul pentru a-l prividirect in ochi.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 9 I_icon28Joi Iun 27, 2013 10:28 am

Vic rase scurt, apoi il prinse pe baiat mai strans in brate si ii saruta umarul, apoi urac pe gat, obraz, orpindu-se la buzele lui roz. Chiar ma iubesti asa mult?
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 9 I_icon28Joi Iun 27, 2013 10:52 am

-Hmmm....este o intrebare grea.Stai sa ma gandesc..Spun si fac o fata ganditoare.Glumeam doar.Da,chiar te iubesc atat de mult,ba chiar mai mult de atat!Asta este destul de ciudat pentru ca ne cunoastem doar de cateva zile.Deci ...la tine cum e?il intreb zambind ,fiind foarte curios de raspunsul sau.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 9 I_icon28Lun Iul 01, 2013 7:05 am

Barbatul chicoti amuzat, apoi il saruta scurt pe baiat pe buze, soptindu-i tandru:
- Si eu te iubesc mult... Foarte mult, asa ca sa nu-ti treaca prin cap sa ma parasesti. Ai inteles? Il musca de buze si zambi jucaus.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 9 I_icon28Lun Iul 01, 2013 9:12 am

-Am inteles domnule capitan,amiral,caporal si toate functiile care se termina in "al" sau "an".Dar eu sa te parasesc pe tine?Imi pare rau ,insa nu ai sa vezi asta,spun razand.[b]Si apropo,data viitoare cand ma musti de buze, musca putin mai incet,ok?il intreb eu ,uitandu-ma in ochii lui si clipind des.
Sus In jos
Continut sponsorizat





How to be a good killer  - Pagina 9 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 9 I_icon28

Sus In jos
 
How to be a good killer
Sus 
Pagina 9 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Subiecte similare
-
» Have a fucking good day!
» Good time.
» All the good things are wild and free

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: