~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 How to be a good killer

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 3:36 am

Rosesc puternic si , ducandu-mi mana la fund,ma intorc cu fata spre el.
-Ok...asta este primul moment din viata mea in care nu stiu ce sa zic.O iau ca pe un compliment...cred.spun repede si putin confuz.Ai putea sa nu ma mai cipesti de fund?Te rog.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 3:43 am

Rase din nou amuzat de inocenta baiatuluio, apoi dadu scurt din cap in sens afirmativ. Isi continua dusul, apoi, fredonand cate ceva.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 3:56 am

Acesta dadu din cap in semn afirmativ si apoi ne continuam amundoi dusul.Il aud dupa ceva vreme fredonand o melodie.Ma intorc spre el si il intreb ca si cum nimic din cele de mai devreme nu s-ar fi intamplat:
-Ce melodie este?Are un ritm frumos,din cate am observat,si sigur iti place mult piesa.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 6:30 am

- Huh? Nu e o melodie, spuse zambidn amuzat. Doar fredonam ce imi venea in cap. Il privi co secunda pe baiat, zmabindu-i, apoi opri apa si iesi din dus, luandu-si un prosop si infasurandu-si-l in jurul mijlocului.
- Mai tarziu iesim sa mancam?
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 6:43 am

-Bine,iesim,sunt deacord cu tot ce se leaga de mancare! ii spun zambind si iesind din baie.Dar ii vor trebui ceva haine,si ale tale nu prea imi vin,dar sunt sigur ca ai observat asta.Si apropo,imi place melodia pe care o fredonai,ar trebui sa o canti la un instrument si mai pui ceva versuri si o sa sune bestial.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 8:30 am

- Rmana la meseria de asasin protector, spuse zambidn amuzat si iesi din baie, deschizand dulapul. Se uita prin el si alese niste pantaloni lungi, mai largi, apoi si-i lau pe el, impreuna cu o pereche de boxeri. Isi usca putin parul cu prosopul si deschize ferestrele apartamentului, incepand sa faca ordine.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 8:34 am

Il vad ca se imbraca si ma duc spre el spunandu-i:
-Hmmmm....nu crezi ca ar trebui sa imi faci si mie rost de haine.Sunt leoarca si doar nu o sa stau gol toata ziua.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 8:36 am

Vic se uita la el, apoi la dulap si alese o camasa neagra, apoi o puse pe el si ii spuse, zmabind:
- Cred ca asta e suficienta cat sa acopere partile care ma tenteaza la tine. Rase scurt si rautacios si incepu sa aseze patul.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 8:55 am

-Mersi,promit ca o sa incerc sa acoper toate partile care te tenteaza la mine.spun razand.Apropo,ce baiat de casa esti,faci pana si patul .Daca stii sa faci si tiramisu esti bun de maritat.Te scot si la licitatie.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 9:09 am

- Nu imi place sa gatesc. Dar stiu, spuse simplu, apoi il privi. Se itninse pe pat si aprinse televizorul, spunandu-i baiatului:
- Da-te. Nu ai fund din sticla.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 9:13 am

-Nu ai de unde sa stii,nu mi-ai controlat,din cate stiu eu....Si apropo, mie imi place sa gatesc si ma pricep sa...gatesc bucataria.ii spun zambind ,ducandu-mi mana la ceafa si dandu-ma din fata TV-ului.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 9:15 am

- stai departe de a mea, atunci. Apropo, taica-tu nu o sa te caute? Esti plecat de o noapte. Nu ii pasa? intreba el privindu-l interesat pe baiat. Daca se gandea mai bine, era mia ok ca tatal lui sa nu se intereseze de Otoya.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 9:20 am

-Aaa...stai linistit.Am lipsit de acasa o luna intreaga si cand m-am intors am auzit de la dadaca ca nici macar nu a intrebat de mine.Deja m-am obisnuit cu asta.De ce ai intrebat?ii raspund zambind si uitandu-ma la el cum sta in pat.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 10:16 am

Se uita la Otoya pentru o clipa, apoi s tintinse si il trase dupa el in pat, imbratisandu-l. - Eram curios. E destul de greu sa nu ai pe nimeni, nu? spuse el aproape soptind.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 10:44 am

-Nu chiar...de la un timp nici nu le mai simti lipsa.Mai ales ca mi-am facut si prietenii care imi tin de urat si m-a fac sa zambesc mai mereu.Plus ca am si mancare.Deci nu este greu.De ce,la tine este greu? ii spun uitandu-ma fix in ochii lui simpatici.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 10:48 am

- Greu? Pe naiba. Nu a fost niciodata greu. Mi-e bine singru, sincer. Nu am pe nimeni care sa am incurce. Dar, de exemplu, acum prefer sa te tin pe tine in brate decat pe nimeni, spuse Vic zambidn dragut si il privi in ochi pe baiat.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 10:52 am

-Ti-am spus vreodata cat de mult te pricepi la cuvinte?!spun razand.Ma simt flatat,si te rog nu ma mai face sa rosesc.zic eu in gluma si incepand sa rad foarte zgomotos.Dar sa stii ca nu este prea buna singuratatea. Mai ales pentru oameni batrani ca tine,cine stie ce....
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 11:07 am

- Batran ca mine, ah? Dar tu, piciule? Crezi ca e bine sa fii singur? spuse Vic zambind si il privi atent, apoi continua:
- De fapt, nu raspunde... Caci nu etsi singur. Iti ai propriul protector asasin, pana al urma.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 11:16 am

-Ti-am spus ,nu sunt singur cuc sau ceva de genul...doar ca tatal meu nu se implica asa mult in viata mea.Niciodata nu va fi bine sa fii singur.Si ce pot sa spun,sunt cel mai privilegiat baiat deoarece am un asa asasin protector,daca ne intalneam de prin clasa a 2 a pariu ca nimeni nu se lua de mine,defapt nici nu s-au luat ca ii bateam pe toti ,dar ai prins ideea.Mersi ca esti aici totusi,chiar daca esti batran.spun razand,apoi intinzandu-ma spre el ,ii dau un mic pupic pe obraz in semn de recunostinta.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 11:49 am

- Nu-s asa batran. Ba chiar sunt mai tanar decat par, spuse Vic putin ofticat, apoi ii trecu toata suprarea cand Otoya il puoa. Zambi jucaus se isi apropie buzele de ale baiatului, prinzandu-l mai strans in brate. Ce zici, pustiule... Tii pasul cu mine?
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 11:55 am

Simt ca ma strange mai tare in brate si ma intreaba daca pot tine pasul cu el.
-Depinde cat de mare este pasul,eu il tin oricum dar mie frica ca o sa faci te alegi cu o artrita sau ceva de genul. ii spun uitandu-ma la el si zambind.Dar sunt baiat bun si nu pot sa imi asum riscul!
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 12:15 pm

- Hmm... ingana el si rase scurt, apoi il srauta scurt pe buze pe Otoya si il privi in ochi.
- Nu imi dizloc nimci, stai calm. S-ar putea ca tu sa ai ceva palpitatii, spuse zambidn strengar si il saruta din nou.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mar Mai 21, 2013 12:20 pm

Dupa sarutul acestuia ma foiesc un pic in bratele sale ca sa pot sa mii privesc fata.
-Da cum sa nu...de cand ai inceput sa visezi cu ochii deschisi de crezi asa ceva?!ii zic zambind.Apropo tu te dai la mine de ma tot saruti intruna?intreb in gluma si totusi putin curios.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mier Mai 22, 2013 4:39 am

Il privi o sceunda, amuzat, apoi spuse:
- Cred ca da. Mai mult in joaca. Zambi dragut si il sarute pe frunte, apoi pe obraz.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28Mier Mai 22, 2013 4:44 am

Incepuse sa ma doara burta de atata ras,atunci cand i-am auzit raspunsul la intrebarea mea.
-Ok...nu ma asteptam sa fii asa direct.spun tinandu-mi mana la gura si razand.Apropo nu ai si tu un telefon?
Sus In jos
Continut sponsorizat





How to be a good killer  - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 6 I_icon28

Sus In jos
 
How to be a good killer
Sus 
Pagina 6 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Have a fucking good day!
» Good time.
» All the good things are wild and free

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: