~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 How to be a good killer

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Mier Mai 15, 2013 11:26 am

Dupa ce ma saruta pe frunte mergem la un restaurant,luam mancare cat pentru o viata si in cateva minute ajungem la destinatie.
-Aici este?Cred ca ,castigi destul de mult deoarece pare scump.ii zic adimrand locatia in care ne aflam.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Mier Mai 15, 2013 11:30 am

- Aham, spuse si se dadu jos din masina si il lasa sa iasa si el, apoi o lua spre apartamentul lui, ce se afla al primul etaj. Deschise usa si lasa sacosele cu mancare pe masa de la bucatariue, apoi il invita zambidn inauntru.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Mier Mai 15, 2013 11:35 am

-Wow,imi place!spun eu multumit de cea ce vad.Si iti dau un sfat prietenesc: zambeste mai des,ca o sa faci riduri la cat de serios esti uneori.Daca vrei poti sa il umezi daca nu faci ce vrei,dar din moment ce batranetea ta bate la usa asta este un sfat bun.ii zic razand.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Mier Mai 15, 2013 11:41 am

Rase scurt si nu se putu abtine sa nu il gadile; baiatul a scos latura de copil din el.
- Batran, ah? Batran?! spuse el si il gadila in continuare, razand odata cu el.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Mier Mai 15, 2013 11:46 am

Incepusem sa rad ca apucatul fara sa ma opresc din cauza faptului ca Vic ma gadila,deci pana la urma are si o latura de copil inocent in ciuda meseriei sale.
-Stai..zic amuzat.Se pare ca batranul stie sa rada ca si copii,asta este un progres mare,cam de la cer la pamant.zic eu gesticuland din maini si aratand distanta de la cer la pamant.Esti chiar de treaba,mosule!Cred ca noi o sa fim buni prieteni.spun zambind.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Mier Mai 15, 2013 11:49 am

Chicoti amuzat si, dandu-i drumul din brate, spuse:
- Asa cred. Si tu etsi de treaba. Nu etsi pustiul rasfatat care credeam ca ai fi. Zambi scurt timp, apoi se duse dupa mancare, incepand sa desfaca de pe acolo. Hmm... Stii, dezavantajul apartamentului e ca nu este decat un singur dormitor.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Mier Mai 15, 2013 11:53 am

Se ridica si se duce sa despacheteze spunandu-mi ca exista doar un singur dormitor in apartament.Ma duc dupa el si ma rezem de usa de la bucatarie,spunandu-i:
-Eu aleg jumatatea stanga,am spus!
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Mier Mai 15, 2013 11:57 am

- Cum vrei. Promit sa o pastrez pentru tine, spuse zambidn dargut si ii puse sa manance baiatului. Lua si el ceva in gura, apoi spuse: Mananaca. AM duc sa afc un dus.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Mier Mai 15, 2013 12:00 pm

-Bine,eu sunt aici si mananc!Apropo te superi daca cotrobai si eu pe aici,nu intelege gresit,oricum o sa fac asta dar am zis ca este frumos sa intreb.Deci ce zici?il intreb uitandu-ma la el cum numai eu stiu,cu acea privire am obtinut mereu totul,ei bine nu chiar totul.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 9:26 am

- Fa ce vrei, spuse el si se duse spre baie, apoi intra si facu un dus rapid. Iesi, apoi, intr-un halat, si se duse in bucatarie, zambindu-i baiatului.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 9:37 am

Nu a durat mult dusul sau,deci ca [prin urmare nu am avut timp sa termin de mancat si sa cotrobai pe acolo .Cand el a intrat in bucatarie eu curatam pe jos sucul pe care acum 5 minute il varsasem,si in plus si cioburile de la paharul care acum era divizat in mici ducatele.
-Ti-am zis vreodata ca ma pricep la divizatul lucrurilor?!Sincer cred ca daca aceasta actiune ar fi un sport as fi obtinut medalia de aur.Scuze pentru pahar,iti voi cumpara altul,stai linistit.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 9:39 am

Se uita la baiat aproape dezinteresat, apoi isi lua cutia de lapte din frigider si bau o gura mare, punand-o la loc.
- Nu conteaza. Curata mai repede si treci al somn. E tarziu. Ofta obosit si isi roti de cateva ori gatul, in durm spre dormitor, unde se intinse in pat si aprinse televizorul.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 9:47 am

-Da, sa traiti domnule comandant,general,amiral si cam toate functiile care se termina in "-al"!spun zambind si continund sa stang cioburile de pe jos.Mereu spargeam cate ceva deci eram obisnuit cu asta,ei bine la inceput a fost cam greu deoarece ma cam taiam la maini dar a devenit ca un hobby pentru mine.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 9:49 am

Tot schimba posturile plictisiot si opri la un serial politist, dupa cartile Agathei Christie: "Hercule Poirot". citise cartiel si iubea serialele politiste; se intra doar ce face baiatul acela de sta asa mult.
- Otoya? striga el, asteptand un raspuns din partea roscatului.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 10:07 am

Au un tic ,as putea spune:dupa ce sparg lucrurile imi place sa le lipesc la loc cu super glue si cu scotch.Am cautat prin sertarele bucatariei si din fericire am gasit un super glue si m-am apucat de treaba lipind fiecare bucatica la locul ei,astfel reparand paharul.Imi placea mult cand faceam asta,este ca un puzzle,dar putin mai dureros caci mai mereu ca si in situatia de fata mai ma tai la degete.Dar odata ce incep parca ma rup de lume.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 10:10 am

Vazand ca Otoya nu mai vine se ridica din pat, bombanind cateva injuraturi, si se duse in bucatarie, intreband pe un ton rece:
- Ce faci aici? Te-ai apucat sa il lipesti? Zeus, lasa-l naibii... Ofta exasperat si, zambidn amuzat, il ridica pe baiat in bratele sale ca pe o mireasa, stimngand becul de la bucatarie si ducandu-se in dormitor. Il tranti ep pat si ii spuse, cu o afta serioasa:
- Parca am spus ca e tarziu. Tu te-ai apucat sa te joci cu cioburile?
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 10:16 am

-Hei...nu o face sa sune atat de sinucigas.spun eu putin enervat.Ce pot sa fac daca imi place sa "ma joc" cu ele?!Tu nu ai hobby-urile tale?Apropo ,cat este ceasul?Era o emisiune la Tv la 09:30 si de aceea intreb.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 10:32 am

- A trecut. Eu ma uit la Poirot, asa ca nu ma deranja, spuse el si se pouse pe pat, asezandu-se comod. Il privi pe Otoya putin, apoi il trase cu capul pe bratul lui, astfel incat sa poata sta mai aproape de el.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 10:36 am

-Nu este corect ca eu sa ma culc si tu sa te uiti la seriale politiste.Sunt cetatean liber cu anumite drepturii ce nu trebuie incalcate.Apropo ,mirosi frumos,cred ca este de la gelul de dus.spun ridicandu-mi capul si uitandu-ma la el.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 10:38 am

- Nu am spsu sa te culci, neaparat. Dar sa te odihnesti, spuse zambind si isi freca nasul de obrazul lui. Si si tu mirosi frumos. Chicoti discret al urechea lui, apoi o musca usor, soptindu-i: Mirosi a bomboane. Esti facut din vata de zahar?
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 10:43 am

Rosesc un pic cand acesta ma musca de ureche,si ii spun destul de ganditor:
-Hmm...asta da grea intrebare!Pai presupun ca nu sunt din zahar altfel mama mi-ar fi spus sigur.Cred ca mirosul de bomboane este de la cele pe care le-am mancat azi,uneori mananc cam mult.Dar as vrea sa fiu din zahar,nu ar mai trebui sa imi cump[ar atatea dulciuri ci pur si simplu m-as manca pe mine.
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 10:46 am

Vic rase scurt, sarutandu-l ep buze si spuse, cu o mian ganditoare:
- Nu cred. Te-as manca eu primul. Dar mai bine ca nu etsi, caci daca etsi mancat, cine va mai fi victiam mea? Zambi dragut si se uita adanc in ochii lui; baiatul asta il afcea sa-si piarda capul.
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 10:50 am

Raman oarecum surprins de apropierea dintre noi,cine ar fi crezut ca asa te poti purta cu asasinul tau,in orice caz nu eu!Cand ii aud vorbele incep sa rad si ii spun amuzat:
-Bine punctat!Desii banuiesc ca nu ar fi cine stie ce mare pierdere pentru societate.Apropo,mai exact de cat timp esti tu asasin si cum ai ajuns sa faci asta?
Sus In jos
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 10:54 am

- Mult timp, o enetrnitate. Banii, eneficiile, munca usoara, spuse calm, apoi il; rpivi zambind. Nu merita sa vrobim despre asta. Si cum adica nu ti-ar duce nimeni lipsa?
Sus In jos
Mikky-rock68
Membru Forum
Membru Forum
Mikky-rock68


▌Nume : Mikky
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Balanta
▌Data nasterii : 08/10/1999
▌Varsta : 24
▌Puncte : 106
▌Mesaje : 104
▌Reputatie : 0

How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28Joi Mai 16, 2013 10:59 am

-Ei bine,cred prietenii mei mi-ar duce lipsa si cam atat.Stii ce am observat?Mereu vrei sa ocolesti subiectele care te includ pe tine,asta ma cam enerveaza putin.Adica nu prea cred ca este munca usoara, mie unuia nu mi-ar fi usor sa omor pe cineva.In legatura cu banii,aici sunt deacord,castigi bine.ii spun uitandu-ma in continuare la el.
Sus In jos
Continut sponsorizat





How to be a good killer  - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: How to be a good killer    How to be a good killer  - Pagina 4 I_icon28

Sus In jos
 
How to be a good killer
Sus 
Pagina 4 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Have a fucking good day!
» Good time.
» All the good things are wild and free

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: