~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Plimbare prin oras

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 9:08 am

Misa surade jucaus, privindu-si pentru cateva clipe degetele subtiri ,inuman de albe.
- Ai dreptate, sa stii. Cant mai des la pian, desi stiu si la orga si clape, murmura pe vocea sa calda, melodioasa, imbatatoare cu un mic zambet pe buzele sangerii.


Ultima editare efectuata de catre Anne Marie. in Sam Iul 14, 2012 9:51 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 9:21 am

Eu sunt pasionata de chitara. Mai mult de cea electrica fiindca e mai galagioasa.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 9:52 am

- Si canti intr-o formatie sau ceva asemanator? intreaba curioasa, privind-o atenta cu ochii sai misteriosi, fermecatori, rosii care sclipeau usor.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 10:21 am

Inca nu dar visez la un astfel de moment. Deocamdata ma ocup cu scoala si inafara scolii prezint o emisiune la radio. Viata mea e destul de obositoare. Ma scol la 5 dimineata sa ma pregatesc de servici, la ora 6 sunt la sediul radioului unde prezint emisiunea apoi de la studio plec la liceu apoi de la ora 14 pana la ora 17 imi fac temele dupa 17 repet la chitara o ora. Apoi am si eu timp liber de la 18 la 22 cand ma culc.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 10:28 am

- Dar daca iti este atat de greu de ce nu renunti la serviciu pana termini scoala? intreba nedumerita, trecandu-si iar cu usurinta degetele pe suprafata mesei.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 10:41 am

Nu am zis ca imi e greu. Am zis doar ca e asa obositor dar pot face fata. In plus mie nu imi ajung banii de bursa sa ma intretin in acest oras. Asa ca imi trebuie si salariul de la radio. in plus la radio fac ceea ce imi place cel mai mut. Prezint o emisiune despre ecologie. Si studioul radioului nu e departe de liceu. O statie de metrou doar. La ora 8.00 cand se termina emisiunea cobor la metrou, iau metroul si la 8.05 unt in curtea liceului. Profii intra la 8.10 in clasa. Chiar nu ii pot intelege de ce intarzie la ore. Dar e in avantajul meu asta.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 10:46 am

- Acum am intels, zambeste Misa copilaresc si dulce. Apropo de liceu... mereu m-am intrebat cum este acolo, eu n-am fost niciodata la unul. Am avut profesori la "domiciliu" si asta n-a avut niciun haz. Imi povestesti despre liceu? o intreaba cu ochii sclipitori.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 10:53 am

-Pai ai cate un profesor pentru fiecare materie, dar de regula profesorii de matematica sunt cei mai rai. Iti fura pauzele si in plus daca ai ghinionul sa nimeresti la o clasa la care proful de matematica e si diriginte, tine pe elevii care nu se pregatesc la el in note mici sau ii subevalueaza. Cine nu se pregateste la el, mai mult de 7 nu vede. Apoi colegii baieti sunt destul de obraznici. Intre ei se bat iar fetelor le fac diverse farse. Cu la noi in liceu uniforma e compusa din bluza in stil marinar si fusta lunga, baietii nu pierd ocazia sa trga cu ochiul pe sub fuste. Adica ei coboara primii pe trepte cand se suna si cand fetele mai intarziate coboare si ele dupa pachetel, ei se uita printre balustrada pe sub fustele fetelor.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 10:57 am

- Dar asta e inacceptabil, murmura Misa incruntandu-se usor si muscandu-si buzele. Eu consider ca astfel de fapte trebuie pedepsite, nu e corect ca ei sa scape basma curate dupa ce fac asta. Fetele de ce nu fac nimic in privinta asta?
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 11:07 am

-Nu prea au ce face. Ei bine doar sa sesizeze la director dar directorul trebuie sa ii prinda in flagrant ceea ce nu se prea intampla. Mai sunt unele fete mai batause dar risca ele nota scauta la purtare daca se dau mari si tari in fata baietilor. Ei bine, eu cred ca sunt singura care face ceva. ii pot electrocuta cu puterile electrice pe care le am. Si ei nu pot spune ca ar fi considerati nebuni.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 11:22 am

- Daca directorul are nevoie de dovezi, ceea ce mi se pare corect, de ce nu-i filmati sau ceva asemanator? ciripeste ea, apoi ridica usor din umeri.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 11:55 am

-E un cerc vicios. In scoala sunt interzise telefoanele mobile, camerele foto si camerele video si desigur si alte accesorii spion.


Ultima editare efectuata de catre Invader Lamu in Sam Iul 14, 2012 12:13 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Inque~
Moderator
Moderator
Inque~


▌Nume : Delia
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 23/01/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 192
▌Mesaje : 170
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 11:57 am

^George, te rog sa iti editezi postul. Minimumul de spam este de un rand intreg.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 12:03 pm

Misa isi ingusteaza privirea, oftand incetisor si lasandu-si usor capul pe spate in cautarea unei ideei, insa nu-i trecu niciuna prin minte. Se bosumfla, aratand adorabil cu buza de jos suflecata.
- Imi pare rau, dar nu mi-a venit alta idee cum sa le veniti de hac.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 12:16 pm

Scuze Inque, dar cand scriam inainte sa dau post am vazut ca arata un rand intreg in casuta apoi dupa ce am dat trimite am observat dar am avut treaba pe alt forum intre timp. Eu postez pe mai multe forumuri. Dar promit sa fiu mai atent.

BIC:

Eu de cate ori prind pe vreunul ca se uita sub fusta mea sau a alte colege, il electrocutez. Cel putin asta e masura care mi-a venit mie in minte. Pana la o idee noua.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Sam Iul 14, 2012 12:39 pm

- Poate daca s-ar schimba uniforma si nu ar trebui sa purtati fuste, ci pantaloni nu ar mai avea cum sa admire "privelistea", spune ea clipind de cateva ori, apoi isi umezii buzele.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Dum Iul 15, 2012 12:39 am

-Asta asa e, dar cica nu se poate schimba uniforma in timpul anului. Abia la anul urmator. Nu stiu ce ar trebui sa facem. Am fcut cereri peste cereri.


Ultima editare efectuata de catre Invader Lamu in Dum Iul 15, 2012 6:18 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Inque~
Moderator
Moderator
Inque~


▌Nume : Delia
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Varsator
▌Data nasterii : 23/01/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 192
▌Mesaje : 170
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Dum Iul 15, 2012 4:30 am

^Iar nu ai un rand intreg. Sunt sigura ca nu ti-e greu sa scoti macar atat, asa ca te rog frumos sa fii mai atent. Si editeaza-ti postul.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Dum Iul 15, 2012 4:45 am

- Atunci ar trebui sa faceti de acum o cerere sau ceva asemanator de schimbare a uniformei din motive evidente, murmura Misa, apoi isi umfla obrajii intr-un gest copilaresc.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Dum Iul 15, 2012 6:20 am

-Am facut deja dar raspunsul asta a fost. Se va schimba uniforma dar abia la inceputul anului urmator. Cica uniformele trebuie sa fie doar cele autorizate adica cele care sunt cumparate de scoala prin liciatie iar urmatoarea licitatie va fi abia la inceputul lui septembrie.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Dum Iul 15, 2012 6:26 am

- Am inteles. Dar ce se intampla daca mergi la liceu imbracat in altceva inafara de uniforma? Esti pedepsit presupun, asa-i? intreaba pe o voce rece, insa placuta, oarecum fermecatoare.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Dum Iul 15, 2012 6:36 am

-Intradevar. Ai nota scazuta la purtare si daca te imbraci repetitiv cu altceva in afara de uniforma iti poate scadea nota la purtare sub 7. Ceea ce automat te face sa rpeti clasa.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Dum Iul 15, 2012 6:39 am

- Te face sa repeti clasa? Eu stiam ca repeti clasa doar daca ramai corigent la trei materii. De ce e diferit la liceul vostru?
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Dum Iul 15, 2012 12:09 pm

-E adevarat ca se repeta clasa daca esti corigent la 3 materii. Dar la liceul nostru repeti clasa si daca ai nota scazuta la purtare sub 7. Si nu conteaza motivul pentru care o ai scazuta. Si mai sunt si alte reguli stupide pentru care ti se poate scadea nota la purtare. Eu am deja nota scazuta la purtare cu 2 puncte dintr-un motiv halucinant. Sunt prezentatoare de emisiunela radio si sunt urmarita de niste paparazi. O data m-au pozat cand faceam baie in jacuzzi fierbinte. Si a aparut poza in nu stiu ce ziar de scandal. Am nota 8 la purtare pe semestrul asta ceea ce imi scade sansele de admitere la unele universitati. Probabil are reguli mai stricte liceul ca este unul destul de bun.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28Dum Iul 15, 2012 12:16 pm

- Dar este atat de stupid...zice ea incetisor, clatinand din cap in timp ce pletele sale blonde se balansara dintr-o parte in alta. De ce nu mergi la un alt liceu, care sa aibe niste reguli... stiu si eu, mai normale, mai indulgente?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plimbare prin oras  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 2 I_icon28

Sus In jos
 
Plimbare prin oras
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Prin oras
» O plimbare in centrul orasului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: