~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Plimbare prin oras

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Dum Iul 15, 2012 12:22 pm

-Arata-mi tu un alt liceu mai indulgent in apropierea sediului de radio. Nu cred ca exista. Cel mai apropiat e in cartierul vecin la 4 statii de metrou sau 8 statii de tramvai. Iar daca e sa ma iau dupa programul metroului sau tramvaiului as pleca la 8.00 de la radio si as ajunge la 8.15 la ora, deja as fi intarziata la prima ora. Teoretic as putea sa imi folosesc puterea de zbor, de fpat nu e zbor ci mai mult plutesc in aer ca un cosmonat pe luna. Dar astfel s-ar speria lumea de mine, iar apoi ar curge apelurile la politie gen "Ajutor suntem invadati de extraterestri".
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Dum Iul 15, 2012 12:24 pm

- Dar nu te gandesti ca poate la un alt liceu ai avea ore dupa-amiaza? Si atunci ar fi imposibil sa intarzii daca ai incepe sa zicem la 12, ori la 13..., ridica apoi usor din umeri.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Dum Iul 15, 2012 12:28 pm

-Eu nu stiu liceu care sa aiba ore dupa amiaza pentru toti cei 4 ani. Stiu ca doar pentru anul 2 de liceu. Tu cunosti vre-un liceu care sa aiba ore dupa amiaza pentru toti 4 ani de liceu? Si aropo, nu suport pe cele gen fara frecventa sau profesionale.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Dum Iul 15, 2012 12:34 pm

- Imi pare rau, habar nu am daca sunt sau nu, adica... na, cum eu nu am nevoie de liceu nu m-am interesat de vreunul asa ca nu stiu.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Dum Iul 15, 2012 12:38 pm

-Aha, inteleg. Si apropo eu ti-am spus acum despre puterile mele paranormale dar vad ca nu ai reactionat in nici un fel. Ai si tu puteri paranormale, asa-i?
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Dum Iul 15, 2012 12:40 pm

- Da, si eu am. Pot citi ganduri, pot paraliza oameni si orice fel de specie cu o simpla privire, pot controla vointa oricarei specii cu puterea mintii... si alerg destul de repede, cam asa cum poate sa o faca orice vampir.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Lun Iul 23, 2012 10:20 am

-Aha, inteleg. Eu sunt o Oni. Apropo tu ai auzit de specia noastra pana acum? Intreb eu curioasa.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Lun Iul 23, 2012 10:54 am

- Da, am auzit de aceasta specie, insa sincera sa fiu tu esti prima pe care o intalnesc fata in fata. Mi-a povestit una din vrajitoarele mele despre voi, dar nu foarte multe caci nici ea nu era prea informata.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Lun Iul 23, 2012 2:32 pm

-Locuim pe o planeta dintr-o galaxie foarte indepartata. Cam 700 milioane ani lumina de Terra. Asa ca e normal sa nu se stie prea multe despre noi.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 4:10 am

- Pe o alta planeta? Si cum se numeste aceasta planeta? Si cum de ai ajuns de acolo tocmai aici pe Terra daca e asa de departe ? incepu ea sa intrebe curioasa, rotindu-si o suvita blonda de par pe aratator.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 5:01 am

Se numeste Oniboshi in termeni obisnuiti dar oamenii de stiinta ii spun Uru.
Ei bine noi suntem o specie foarte avansata. Iar noi suntem in anul 8010 dupa explozia tehnologica. Si daca e sa socotim ar fi anul 8210 dupa revolutia industriala si ca existenta a speciei am fi in anul 25000. Raportat la terra, cum rotatia planetei noastre e diferita, am fi in anul 50000 ca existenta a speciei. Daca oamenii au aparut acum 2 milioane de ani iar noi am aparut doar acum 50000 de ani, iti dai seama ca raportat la scara universului desi suntem o specie tanara am eoluat foarte mult si foarte rapid. Uite asa iti poti da seama cat de mult i-a tinut pe oameni in urma razboaiele si luptele si dorinta celor destepti de ai manipula pe cei slabi si viclenia si alte rele.
Daca nu s-ar fi luptat pentru suprematie si pentru putere ne-ar fi ajuns de mult din urma.
Insa cele 3 mari cataclisme tehnologice au fost Incendierea Bibliotecii din Alexandria, Scufundarea Atlantidei si Inchizitia. Aceste 3 enimente au distrus tehnologia in proportie de 99% de fiecare data, ducand lumea inapoi la inceputuri.
Noi Oni aem deja nave superluminice cu viteze uimitoare de 20000 milioane WARP Putem parcurge distanta de 700 milioane ani lumina in doar 2 spatamani la o viteza medie de 16 800 milioane warp. Dar recent au aparut si nave care merg cu pana la 400 000 milioane WARP dar exista proiecte pentru nave cu viteze de 1 600 000 milioane WARP. Cu o astfel de nava am putea parcurge distanta pana la Terra in doar 10 minute.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 5:13 am

- Dar daca e asa de bine acolo si avansat cum zici tu deci ai venit pe Terra? dadu usor din umeri si trase mai aproape paharul plin cu limonada, luand cateva guri zdravene din aceasta.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 6:00 am

-Tata m-a adus aici cand a venit sa cucereasca Terra printr-o competitie sportiva ca asta e regula noastra. Noi nu ne rezolvam conflictele prin razboaie ci prin concursuri sportive. Eu am participat din partea Oni si din partea oamenilor a ales computerul din cei care s-au inscris. Eu jucam destul de bine in aceasta competitie maraton si eram chiar decisa sa castig pana cand am auzit pe tata ca vorbea la videotelefonul mobil cu presedintele Federatiei Galactice Si acel tiran a spus ca in caz de castigam noi sa dea ordin armatei sa traga in toti oamenii sa ii ucida pe toti pana la ultimul dar sa inceapa cu adversarul meu din competitie si cu familia lui. Am auzit asta chiar inainte sa inceapa cursa in a 10-a zi. Desi adversarul meu era hotarat sa puna mana pe mine, si eu am inceput sa joc mai moale, dar tot aparent parea ca joc strans. Dar cand m-am oprit pentru o secunda sa ii dau sansa, el hotarat cum era a avut un plan pe care doar un pervers il poate avea. Mi-a furat sutienul apoi in timp ce eu imi acopeream sanii cu mainile, in clipa in care eu eram intr-un mic soc el mi-a atins coarnele si astfel a castigat. Asa ca tatal meu si armata lui s-au retras eu am ramas pe Terra fiindca mi-am exprimat dorinta sa mai raman o perioada. Fiindca din cate am inteles acest baiat mi-ar fi propus o cerere de casatorie. Fireste intai am acceptat doar logodna nu casatoria directa, insa 2 ani cat am stat cu el a fost un dezastru. Din pacate nu puteam divorta din logodna mai dereme de 2 ani.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 6:09 am

- Dar de ce ai acceptat sa fii logodnica lui dupa ce ti-a facut ce ti-a facut? Nu inteleg, ciripeste ea pe vocea sa copilaroasa, clipind repetitiv, tinandu-si mainile inuman de albe si inghetate pe paharul cu limonada.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 9:38 am

-Am acceptat inainte sa stiu ce imi va face. Dar sa iti spun ce mi-a facut. Nu prea multe. Doar ca era un fustangiu care filtra cu fiecare fata ce ii pica in fata ochilor. Se credea mare gigolo. Iar eu de fiecare data cand il prindeam il electrocutam cu puterile mele paranirmale dar pentru el astfel de pedepse nici nu e baga in seama. Si in plus din cauza asta ne certam in fiecare zi. Dar nu puteam sa il parasesc. Fiindca la noi legea e ca logodna si promisiunea din logodna este sfanta. Si trebuie sa ne respectam pe durata contractului. Si era vorba de 2 ani in care nu aveam voie sa ne despartim.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 9:44 am

- Noroc ca la noi vampirii nu exista niciun fel de regula...si m-am putut scapa de logodnicii alesi de parinti, imagineaza-ti ca as fi fost maritata cu un infumurat, un tip cu nasul pe sus care se crede superior si interesant. Si as mai fi avut si obligatii de sotie fata de el..., isi stramba ea buzele rosii nemultumita.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 9:54 am

-Ar fi fost un cosmar. Asa-i? Intreb eu desi stiam ca acesta va fi cel mai probabil raspunsul. Si ei bine ma bucur ca ai reusit sa scapi de ei desi stiu ca nu intr-un mod prea placut. Pot ghici ca i-ai ucis.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 9:57 am


- Da, un cosmar devenit realitate...bine ca toate astea s-au terminat si parintii mei nu mai sunt, murmura pe vocea sa matasoasa si isi legana picioarele ca un copil mic si neastamparat, terminandu-si apoi bautura. Cat despre logodnici, da, dupa cum ti-am povestit deja, i-am ucis... in moduri nu prea placute.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 10:01 am

-Ar fi fost mai simplu sa hipnotizezi primul tau logodnic sa iti ucida parintii si apoi sa se sinucida. Nu ai mai fi facut atat de multe victime. Sau macar sa le inscenezi ceva incat sa fie arestati.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 10:14 am

- Primul meu logodnic, la fel ca toti logodnicii defapt, era om asadar incapabil sa imi omoare parintii care erau vampiri puri, batrani si foarte puternici. Cat despre partea cu inscenatul... erau conti si aveau politia de partea lor deci orice fel de plan ar fi esuat.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 10:20 am

-Aha, acum inteleg. Si cum ai reusit pana la urma sa iti ucizi parintii? Si apoi cum de nu te-a arestat politia cand i-ai ucis? Intreb eu curioasa.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 10:26 am

- Nu i-am ucis eu...a fost atentat asupra familiei noastra, niste profesionista, ucigasi de vampiri, probabil au folosit niste gloante speciale facute din argint, ori niste soiuri de arme ce pot rani vampirii. Stiu doar ca eu am scapat ca prin minune si am plecat din Germania ca sa nu ma gaseasca. Cei care au facut asta si-au atins scopul si au fost denumiti conti in locul parintilor mei.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 10:31 am

-Pai si nu iti pare rau ca a pus stapanire peste castelul si averea familiei tle? Ca ti-au furat mostenirea ta de drept?
-Ai vrea sa te ajut sa iti recapeti mostenirea? In fond eu am studiat facultatea deja la Spy Academy of Uru asa ca sunt un spion foarte bun si in plus de asta aici ca sa imi iau bursa fac liceul acesta dar mi-am luat si o identitate secreta pe net mi-am dat varsta mai mare si studiez dreptul la o facultate la distanta. Astfel incat obtin bursa atat de la liceul asta din Japonia cat si de la facultatea de drept din SUA pe care o studiez la distanta.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 10:35 am

- Nu e nevoie, mi-am recapatat mostenirea. Cei ce au facut asta au fost oameni si nu au avut copii, deci nu au avut cui sa-i lase toti banii aia. Am facut cum a facut si i-am luat inapoi, numai ca nu mi-am recapatat si rangul de contesa. In prezent nu mai sunt conti si contese, cel putin nu in orasul meu natal.
Sus In jos
Invader Lamu
V.I.P.
V.I.P.
Invader Lamu


▌Nume : Lum
▌Sex : masculin
▌Zodiac : Berbec
▌Data nasterii : 19/04/1986
▌Varsta : 38
▌Puncte : 1142
▌Mesaje : 320
▌Reputatie : 2

Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28Mar Iul 24, 2012 10:31 pm

-Aha, inteleg. Totusi ar exista o metoda sa iti recapeti si rangul dar pentru asta e un hatis birocratic prea mare si judecata s-ar putea intinde chiar si pe 20 de ani.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plimbare prin oras  - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Plimbare prin oras    Plimbare prin oras  - Pagina 3 I_icon28

Sus In jos
 
Plimbare prin oras
Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Prin oras
» O plimbare in centrul orasului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Anime :: Oras-
Mergi direct la: