~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Oh, that girl ~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Sam Iul 14, 2012 10:26 am

Katerina Petrova:
Deschide usa clubului cu o miscare eleganta, lasand-o apoi sa se inchida singura. Isi plimba privirea agera, acei ochi absolut superbi si totusi reci, in intreaga incapere, zarind cateva chipuri cunoscute. Ofteaza usor, nu voia sa socializeze, nu in mod special, insa simtea nevoia sa bea ceva tare, mai tare decat sampania pe care o avea in frigider de ceva vreme. Cauta ceva repezita in poseta si anume o pereche de ochelari pe care si-o puse imediat sperand ca nu va fi recunoscuta.
Cu sunetul tocurilor rasunand strident se indrepta spre bar, asezandu-se pe un scaun inalt. Batu cu degetele sale albe, de pianista in tejghea, asteptand sa vina un barman s-o serveasca.


Ultima editare efectuata de catre Anne Marie. in Vin Oct 26, 2012 7:38 am, editata de 1 ori
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Ian Somerhalder   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 10:31 am

Ian Somerhalder
Tanarul Ian se plimba prin locurile retrase ale orasului. Cauta un moment de liniste, cauta un loc unde sa poata sa sape prin amintiri ganduri. Pasi sai marunti il poarta catre un bar destul de elegant, nu vulgar. Imbracat in costum negru cu camasa alba deschisa la primii nasturi, intra plin de incredere si sigur pe ceea ce are sa faca. Privind in jur constata ca toate fetele ii sunt straine. Un zambet discret ce desopere caninii sai albi aparu in coltul gurii. Cu pasi marunti se indreapta spre tejgheaua de unde spera sa gaseasca ceva sa ii satisfaca nevoia de sete.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 10:36 am

Se decise in cele din urma sa renunte la ochelarii, nu vedea aproape nimic prin ei. Si dadu jos, lasand la iveala ochii sai mari, cafenii, patrunzatori. Se roti un pic cu scaunul ca sa poata cerceta in jur si privirea ii cazu chiar pe Ian care doar ce intrase in bar si se indrepta oarecum spre locul unde era ea. Nu zise nimic, doar isi trecu o mana prin parul sau usor ondulat, asteptand sa vada ce se va intampla.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 10:45 am

Ian Somerhalder
Ochii negrii ai lui Ian cercetau locul cu deamanuntul. Era plin de domni, doamne, care mai de care mai stilate. Se simtea la un bal mascat din Anglia in care toata lumea era acoperita de o masca ce le ascunde personalitatea. Ochii sai negri cad asupra unei domnisoare cu misca elegante. Privi pielea alba si buclele uosr mutate de mana acesteia. Pasii sai devenira usor mai accentuati apropiindu-se de tanara domnisoara. Ajuns destul de aproape face o plecacine scurta purtand un zambet pe buze.
-Buna sa va fie inima tanara domnita. Imi permiteti sa va aconpaniez in seara asta? Intreba acesta galant.


Ultima editare efectuata de catre y2k in Mar Oct 23, 2012 11:03 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 10:47 am

Katerina il privi cateva clipe cu un zambet pe buzele sangerii, atragatoare, studiindu-i rapid trasaturile fetei asa cum facea cu toate persoanele noi pe care le cunostea.
- Buna seara, saluta ea pe vocea sa moale, care-ti gadila auzului. Desigur, ia loc langa mine, il invita ea privindu-l in continuare atenta printre genele sale lungi si intunecate.


Ultima editare efectuata de catre Anne Marie. in Mar Oct 23, 2012 10:53 am, editata de 1 ori
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 10:50 am

Dupa ce isi termina plecaciunea, Ian revine in pozitia de drepti. Se apropie de scaun si se aseza pe el proptindu-si un cot pe tejgheaua barului.
-Tanara domnita, permite-mi sa ma prezint. Sopti Ian. Ian Somerhalder. Incantat sa va cunosc. Sopti el fermecat de aspectul si miscarile fetei.


Ultima editare efectuata de catre y2k in Mar Oct 23, 2012 10:58 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 10:52 am

Se roteste din nou cu scaunul, fiind fata in fata cu el, avand acel zambet al ei irezistibil la care nimeni nu ramanea indiferent.
- Ei bine, Ian, eu sunt Katerina...Katerina Petrova, dar cei mai multi imi spun Katherine, ciripeste pe o voce absolut adorabila si inocenta.


Ultima editare efectuata de catre Anne Marie. in Joi Oct 25, 2012 2:49 am, editata de 1 ori
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 10:56 am

Ian isi itinde mana spre fata fetei atingandu-i parul si tragandu-l printre degetele sale lungi si subtiri.
-Katherine... Sopti el lasand o pauza lunga urmarind cu atentie miscarile fine ale fetei. Ai comandat ceva? Intreba el retragandu-si incet mana.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 10:58 am

Tresari usor cand el isi trecu degetele sale reci prin parul ei, dar nu o deranja acest gest deci nu spuse nimic in legatura cu asta.
- Nu, nu am comandat inca nimic pentru ca inca nu a venit barmanul. Imi faci cinste? il intreba zambindu-i sclipitor.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:01 am

Ian isi cufunda ambele maini in buzunar si le cerceta cu de-amanuntul dupa o priveste patrunzator pe fata.
-Sunt lefter, dar imi vand trupul pentru un pahar de whisky. Spuse Ian zmabind larg in timp ce ii analizeaza fiecare reactie a fetei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:03 am

Katherine incepu sa rada cand il auzi, avea un ras cristalin pe care era imposibil sa nu-ti faca placere sa-l auzi.
- Ai noroc ca sunt generoasa, daca eram o scorpie? ridica ea usor amuzata din sprancene. Cand barmanul veni isi indrepta privirea spre el. Un wisky si un martini, comanda ea rotindu-si o suvita pe aratator.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:05 am

Pe chipul lui Ian se aduna un zambet pervers si amuzat.
-La naiba, speram sa imi cumperi trupul. Mi-as vinde cu cea mai mare placere trupul unei domnite atat de superbe. Sopti el privind fata cercetandu-i actiunile.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:06 am

Katerina surase in timp ce irisii sai sclipira jucaus. Lua o gura din lichidul spirtos, umezindu-si buzele, apoi se intoarce spre el.
- Cine stie, poate am s-o fac... sopti pe un ton seducator.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:09 am

Buzele zemoase ale fetei ii fac simturile lui Ian sa se activeze. Baiatul isi trece usor limba pe suprafata buzelor umezindu-si-le incitat de frumoasa-i prezenta.
-Ahhh dar asta nu imi face decat sa ma bucure. Murmura el pe un ton pervers intorcandu-si privirea spre paharul de whisky din care soarbe o inghititura. Gustul usor intepat ii trezeste papilele gustative trezindu-i pofta de ceva mai bun.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:12 am

Chicoti scurt, punandu-se picior peste picior, rochia sa ridicandu-se un pic mai mult si dezvelindu-i pielea alba si fina.
- Daca ne jucam, stii, s-ar putea sa pierzi, fiindca eu fac regulile, il "ameninta" pe un ton jucaus, apropiindu-si capul de al lui, dandu-i impresia ca il va saruta, dar defapt tot ce facu fu sa-l muste usor de lobul urechii ca sa-l amageasca, revenind apoi pe scaunul ei.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:15 am

Ian zambi privind cu atentie domnita obraznica.
- Ahhh dar mi-ar face placere sa pierd un joc in care tu imi esti adversar Mormai Ian incitat si incantat de prezenta fetei dand tot paharul de whisky peste cap. Urechile sale sunt incantate de auzul ca catorva sunete de pian cunoscute.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:17 am

- Vom vedea daca este asa sau nu, isi flutura ea in joaca genele, trecandu-si lasciv varful limbii printre buze asteptand sa vada reactia lui.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:19 am

Ian isi muta privirea la barman ce obtinu orgasm instant numai privind frumoasa domnisoara. Ian se ridica de pe scaun apropiindu-se de domnita si se apleca usor intinzand o mana spre ea.
-Imi oferi acest dans? Intreba el zambindu-i fetei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:20 am

Katherine isi termina bautura, stramband usor din buze, era cam tare pentru ea si aproba incetisor din cap, dandu-se jos de pe scaun si luandu-l de mana pe Ian.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:23 am

Ian stranse usor mana alba a fetei. Atingerea fina a acesteia ii trezeste un simt disperat de a o somti aproape insa isi opreste aceasta prima reactie mutand-o usor pe ringul de dans. O mana sa sa cuprinde talia fetei tragand-o spre el, lipind-o de el. Narile sale inhaleaza parfumul fin al fetei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:24 am

Buzele rosiatice ale fetei se arcuira intr-un zambet frumos, plin de viata, iar trupul sau tremura usor cand il simti asa aproape. Se misca in ritm cu el, uitandu-se fix in ochii sai de un albastru intens - locul perfect unde putea sa se piarda.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:27 am

Ian ii simti bataile inimii. Sanii fetei saltau usor pe pieptul sau in pasii usor mai alertati ai unui vals. Baiatul se opri pentru cateva secunde si isi strecura discret un picior intre picioarele fetei, aparent pentru ca asa spunea coregrafia. Ochii sai nu o scapa din privire pe tanara domnita ce ii devenise partenera pe ring.
- Dar esti superba. Ii scapa fara sa sesizeze.


Ultima editare efectuata de catre y2k in Mar Oct 23, 2012 11:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:29 am

Obrajii sai capatara o nuanta trandafirie din cauza "coregrafiei".
- Asta le spui tuturor fetelor, asa-i? il intreaba zambind slab si asteptand curioasa raspunsul acestuia.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:31 am

Ian continua dansul privind-o pe fata. Un zambet i se napusti pe buze ce se arcuiesc intr-un zambet larg.
- Nu fac complimente fetelor. Raspunse Ian zambindu-i dulce apropiindu-se usor de fata fetei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28Mar Oct 23, 2012 11:33 am

- Si mie atunci de ce imi faci? il intreba soptit, fara sa se fereasca in vreun fel de apropierea dintre ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Oh, that girl ~ Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ I_icon28

Sus In jos
 
Oh, that girl ~
Sus 
Pagina 1 din 9Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Gossip Girl
» Seria 1 -hell girl
» Seria 2- Hell girl
» Seria 3- Hell girl
» Personaje-Hell Girl (toate sezoanele)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Club-
Mergi direct la: