~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Oh, that girl ~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:13 am

Lasa buretele deoparte si lua samponul turnand apoi in palma si incepand sa-i masese capul, inspumandu-i fiecare suvita de par.
- E bine? il intreaba pe vocisoara ei dulce si inocenta.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:14 am

Ian clatina din cap in semn ca da insa nu scoate nici un cuvintel privind suprafata apei acoperita de spuma.
"Pe onoarea mea... sunt cuminte... cel mai... Isi impuse in sinea sa strangand puternic dintii.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:15 am

- Ma bucur, murmura pe vocea sa moale, placuta. Lua dusul si il limpezii, punandu-l apoi la loc. Se intoarce cu spatele la el, punandu-se in bratele sale, zambind in coltul gurii. Randul tau! adauga.


Ultima editare efectuata de catre Anne Marie. in Vin Oct 26, 2012 8:18 am, editata de 1 ori
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:18 am

Ian rasufla usurat. O prinde de bazin dupa isi ridica manile la par. Ii umezeste parul complet cu apa tornand sapmon in timp ce o multime de spuma se formeaza. Avand putin par, nu avea idee ca se poate crea atat de multa spuma asa ca ramase uimit de spuma din capul lui Kat.
-Waaaawww ce de spumaaa! Exclama el masand incet capul fetei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:20 am

Katherine chicoti incetisor cand il auzi.
- E normal sa fie asa multa spuma din cauza lungimii parului meu, murmura apoi inchizand ochii, sperand sa nu adoarma totusi acolo caci atunci cand cineva se juca in parul ei avea o stare de somnolenta.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:22 am

Ian cufunda mainile in apa lasand spuma sa dispara, insa mainile netrebnicile ajunsesera undeva prin fata atingandu-se de sanii ei. Scoase un sunet ascutit dupa incremeni acolo.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:23 am

- Mmmm, mormai Kat de placere simtindu-i mainile si le puse pe ale ei peste ale lui, nelasandu-l sa si le retraga zambindu-i pervers.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:25 am

Ian inchide ochii ramanand nemiscat, ba chiar nu mai rasufla. Se gandi daca este capabil sa suporte tortura si pedeapsa. Isi deschise ochii privind-o pe Kat ramanand nemiscat in continuare.
"Nu am putut sa tin mana sa ma ciupesc, nu, scot eu mana de sub apa." Se mustra in sinea sa.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:27 am

Isi tine mainile in continuare unde erau intorcandu-si doar putin capul ca sa sarute gatul ud al tanarului, muscandu-l un pic tare ca sa-l provoace, lingand apoi portiunea aceea.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:29 am

Ian inghite in sec incepand sa reactioneze. Se consola cu ideea si incepu sa miste usor mainile pe sanii fetei masandu-i delicat.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:30 am

Katherine geme incetisor chiar langa urechea lui, lasandu-si un pic capul pe spate in timp ce isi umezeste rapid buzele.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:32 am

Mainile sale se plimba pe sanii fetei prinzandu-i si lasandu-i relaxati. Apuca sfarcurile cu degetele tragandu-le usor in timp ce saruta obrazul fetei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:35 am

Scoase cateva sunete de placere, intreg trupul tremurandu-i datorita actiunilor lui. Ii lua un din maini ducand-o intre picioarele sale, muscandu-si din nou buzele.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:37 am

Ian incremeni pentru moment ca traznit dupa isi revine repede. O mana ii masa sanii in timp ce o alta se strecura intre picioarele fetei miscandu-se incet.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:38 am

- Mmm, daca ti-as propus sa ma innebunesti iti iese, sopti Katherine miscandu-si capul dintr-o parte in alta scotand aceleasi gemete infundate.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:43 am

- Tu ti-ai propus interzicandu-mi sa fiu pervers, dar tu fiind perversa cu mine. Sopti el la urechea fetei muscand-o usor. Mana deintre picioare intra obraznic in interiorul ei miscandu-se incet.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:45 am

Vru sa spuna ceva dar pe gura ii iesira doar niste gemete unul dupa altul, asa ca isi inghitii toate cuvintele. Se prinde cu ambele maini de marginile cazii gemand si tremurand incontroralabil.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:56 am

Mana lui Ian se misca intre picioarele ei ba incet ba repede in timp ce cealalta mana ii maseaza sanii. Barbatia sa se facuse de mult tare gadiland-o pe Kat pe spate.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 7:59 am

Isi lasa capul pe spate cuprinsa de extaz scotand involuntar toate acele sunete. Isi baga una din maini pe sub apa prinzand mandria lui intarita si incepand sa faca miscari asupra ei in timp ce gafaia usor.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 8:01 am

Ian se arcuieste in momentul cand Kat ii atinse organul. Mana ce ii masa sanii ajunse pe picior in jos facand mai mare deschizatura picioarelor pentru a putea sa excite suficient de bine zona. Aceste lucruri le facu in timp ce gemu usor.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 8:03 am

- Ohh... geme ea incetisor simtind mainile lui infigandu-si unghiile in palma. Am nevoie de tine... spune parca pe un ton aproape disperat, parca implorandu-l s-o penetreze.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 8:06 am

Ian zambi ridicandu-si o mana spre fata ei. O trase cu gura spre el sarutand-o. Isi scoate mana dintre picioarele fetei masandu-i sanii. Baiatul vroia sa faca un experiment, cat de mult o poate excita.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 8:08 am

Ii raspunde flamand sarutului mangaindu-i pieptul, abdomenul, revenind la organul sau asupra carui incepu sa faca miscari de du-te vino.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 8:12 am

Ian gemu usor lasandu-si capul in jos spre pieptul fetei. Reintroduse o mana in apa masand zona sexuala a fetei, cu cealalta mana prinse sfarcul unui san iar cu gura ingea celalalt sfrac muscandu-l usor din cand in cand.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28Mier Oct 24, 2012 8:14 am

- Oh, Doamne... murmura ea mariind ochii, gemand usor si bagandu-si o mana in parul lui in timp ce rasufla cu greu. Accelera treptat miscarile muscandu-se de buze, insa in zadar, tot nu reusea sa-si innabuse sunetele.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Oh, that girl ~ - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 5 I_icon28

Sus In jos
 
Oh, that girl ~
Sus 
Pagina 5 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Gossip Girl
» Seria 1 -hell girl
» Seria 2- Hell girl
» Seria 3- Hell girl
» Personaje-Hell Girl (toate sezoanele)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Club-
Mergi direct la: