~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Oh, that girl ~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 4:10 am

Roseste vag cand ramane fara rochie, jucandu-se cu suvitele lui de par printre degete, strecurandu-si usor limba printre buzele sale.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 4:56 am

Ian isi deschide gura permitandu-i fetei o libertate mai mare asupra gurii sale in timp ce o mana aterizeaza pe fese iar o alta intra pe sub sutien de care tragea usor pentru a-l desface.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:00 am

Roseata sa se intensifica, obrajii sai devenind fierbinti, cum de altfel isi simtea tot corpul. Continua sa il saruta ducandu-si un picior dupa talia sa.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:07 am

Concentrat asupra complicate-i inchizatori de la sutien, Ian cerceta spatele fetei cu ambele maini in timp ce o saruta cu patos. Pielea sa fina era irezistibila, o vroia sa o simta mai mult, pe propriul sau trup. Trupul sau rece si inuman incepuse parca treptat sa capete temperatura corporala specifica unui om.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:10 am

Aproape ca-i veni sa rada cand isi dadu seama ca Ian nu reusea sa-i deschida sutienul, dar se abtinu, sarutandu-l in continuare cu aceeasi pasiune, o mana coborind spre pantalonii sai, iar in incercarea sa de a-i da jos mai mult reusi sa-l pipaie.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:13 am

Un fard rosu intens acoperii obraji lui Ian. Atingerile delicate ale fetei il facea sa tresara. Reusind sa ii desfaca sutienul, il lasa acolo pentru a cobora el incet de la sine, de la miscarile fetei. Satisfacut ca a rapus sutienul, acesta ii mangaie spatele in timp ce ii prinde limba fetei la el in gura tragand-o usor masand-o cu proprii dinti.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:16 am

Tresari usor cand simtii cum sutienul aluneca, lasand sanii ei perfect rotunzi la vedere. Dupa mai multe incercari nereusite ii deschise cureaua, dandu-i apoi drumul pe jos in timp ce cu cealalta mana se juca cu degetele pe spatele lui solid.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:18 am

Cand simti mana fetei atat de aproape de organul sau sexual, se arcui usor rasufland greoi lasand limba fetei libera, eliberand-o din capcana dintilor sai. O masa a baiatului mangaie cu pasiune spatele lui iar o alta aluneca incetisor spre sani.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:21 am

Inchide ochii bucurandu-se cateva clipe de mangaierile sale, apoi ii deschide privindu-l fix, ridicand jucaus din sprancene si umezindu-si buzele. Se intoarce cu spatele la el, lipindu-se cu totul de acesta, lundu-i ambele maini si punandu-le pe sanii ei care se intarira imediat. Isi misca usor fundul in poala lui, asteptand reactia sa.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:25 am

Ian ramasese putin uimit de actiunea fetei, era destul de atent la cele facute de ea, incercand sa citeasca o urma de ezitare pentru a nu o forta, vroia ca fata sa nu se simta constransa. Vazand ca mainile sale fusesera purtate pe sanii ei, tresari putin, o data cu el si "jucaria" din pantaloni ce se intari automat. Manile sale reci, se incalzira automat de la pielea calda a fetei. Ian prinde cei doi sani in maini si ii maseaza usor deplasand mainile in stanga si in dreapta.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:27 am

Katherine isi lasa capul pe spate, cateva suvite de par acoperindu-i fata si un mic geamat ii scapa printre buze. Continua cu miscarile vrand ca el sa o doreasca tot mai mult.


Ultima editare efectuata de catre Anne Marie. in Joi Oct 25, 2012 3:02 am, editata de 1 ori
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:32 am

Acele miscari ale fetei, acea apropiere, acel sunet il fac pe Ian parca sa inebuneasca. Una din cele doua mani(nu avea ami multe :">) de pe sani coboara usor pe abdomenul fetei ajungand pana in zona pubiana unde mangaie usor. Mana ce ramasese pe san il masa cu dibacie prinzand usor intre degete sfarcul ce devenise proieminent.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:35 am

Vru sa-si muste buzele ca sa previna un alt sunet, dar nu reusi, asa ca gemu mai tare, extaziata de tot ce ii facea Ian. Simtii cum intregul sau trup il doreste in interiorul ei. Isi coboara din nou mana in jos, mangaindu-i usor barbatia prin materialul boxerilor.
- Fa-ma a ta... sopti ea printre buze scapand inca un sunet de placere.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:39 am

La atingerile fetei, ian respira din ce in ce mai greoi. Isi mentinu mana pe san iar cealalta intra pe sub chilotei sai. Vroia sa verifice daca fata era suficient excitata. Introducand mana constata zona umezita bine.
La auziul cuvintelor de aprob ale fetei surase putin rasufland usurat si sopti usor.
-Ajuta-ma sa renunt la haine. Sopti el lasand ambele maini in jos spre fesele fetei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:42 am

- Ahh... ingana ea cand mana lui patrunse acolo, gemand incetisor, rosindu-se ca un rac. Isi dadu singura jos chilotii, tragand apoi de boxerii lui, in timp ce se intoarse inapoi cu fata la el privindu-l nerabdatoare.


Ultima editare efectuata de catre Anne Marie. in Vin Oct 26, 2012 8:00 am, editata de 1 ori
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:45 am

Momentul in care privirea sa ajunse pe chipul fetei il face pe Ian sa tresalte de bucurie. Cu un zambet usor pe buze si usor gemand prinde cu o mana abdomenul fetei controlandu-i pozitia, iar cu cealalta fixa capul penisului pe vaginul fetei. Fara a o impinge, isi ridica ambele maini spre sanii acesteia masandu-i usor lasand-o pe fata sa coboare ea oricat de incet isi permitea.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:47 am

Inima sa incepu sa bata atat de tare incat aproape ca ii iesea din piept. Trupul sau temura usor, de placere si ea isi infipse usor o mana in umarul lui, simtind o oarecare teama in legatura cu ce avea sa se intample.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:49 am

Ian isi ridica o mana spre talia fetei incepand usor sa o ghideze. Locul era usor stramnt si neexplorat. Cu un zambet linistitor Ian se adresa fetei.
-Nu te teme, nu te va durea, se va intampla usor si incetisor. Sopti el pentru a o linisti in timp ce o impinge spre el intrand incetisor in ea.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:51 am

- Bine... sopti ea usor stanjenita, simtind furnicaturi in tot corpul. O duru putin la primul contact, muscandu-si usor buza si scapamand un geamat inocent in timp ce-si pune si cealalta mana dupa spatele tanarului.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 5:58 am

Inceputul fusese greu caci fata era la primul contact de genul. Ian prinse bazinul fetei si il misca usor in sus si in jos, fara miscari prea bruste pana avea sa se obisnuiasca cu cele ce urmau.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:00 am

Gafai scurt, inchizand ochii si lasandu-se purtata de val. Tanarul o facea sa se simta atat de bine, ea niciodata nu si-ar fi imaginat ca acea placere pe care o simtea ar fi posibila. Ii supse usor lobul, gemandu-i apoi usor in ureche.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:03 am

Acele sunete il incanta extrem de mult pe Ian. Cuprinde fata in brate lipind-o de pieptul sau si se rasuci usor trecand-o pe ea sub el. Ajunsa deasupra ei, ramasese imbracat doar cu camasa ce inca era inchisa la cativa nasturi jos insa nu prea baga de seama. Puse o mana pe piciorul fetei iar cealalta pe sani acesteia masand usor pe rand in timp ce impingea usor cu bazinul. Isi apropie gura de a fetei lingandu-i usor buzele pentru a le umezi deoarece ramasesera uscate de cand incepuse sa geama.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:07 am

Gemu tot mai tare cu cat miscarile lui se intensificau. Il zgarie superficial pe spate, muscandu-i usor buza de jos.
- Mai adanc... ii sopti tanara incet, dar destul de tare incat sa auda.
Era innebunita de atingerile sale si nici nu mai stia ce zice.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:12 am

Ian prinse bazinul fetei cu o mana in timp ce cealalta masa sanii in timp ce impingea mai puternic cu bazinul, mai puternic si mai rapid. Datorita faptului ca locul era stramnt, se exercita o presiune mare asupra organului sau dandu-i o doza maxima de placere. Incepu si el sa geama usor in timp ce picaturi de transpiratie incepura sa se formeze pe fruntea sa.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28Mier Oct 24, 2012 6:14 am

- Ah, da, asa! sopti ea printre gemete, total cuprinsa de extaz. Isi arcui involuntar spatele din cauza placerii, intreg trupul sau vibrand sub al tanarului.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Oh, that girl ~ - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 3 I_icon28

Sus In jos
 
Oh, that girl ~
Sus 
Pagina 3 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Gossip Girl
» Seria 1 -hell girl
» Seria 2- Hell girl
» Seria 3- Hell girl
» Personaje-Hell Girl (toate sezoanele)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Club-
Mergi direct la: