~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Oh, that girl ~

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
AutorMesaj
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:11 am

Katherine incepu sa rada cristalin cand auzi intrebarea. Il mangaie usor pe piept aproband cu o miscare inceata a capului.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:13 am

Primind aprobul o stranse la piept si se rasuci cu ea in pat intinzand-o pe acesta. Se despinse incetisor de ea si lichidul usor albicios se imprastie pe pieptul fetei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:17 am

Katherine il privi fix in ochi cateva clipe, zambindu-i seducator si isi trece degetele lungi si albe peste piept, bagandu-le apoi in gura si soptind un "dulce", ridicand intr-un gest pervers din sprancene.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:20 am

Ian privi cu ochii mari gestul fetei si sfarsi intr-un zambet scurt apoi se aseza pe pat langa ea intins.
-Esti o perversa, si asta ma face sa te iubesc... Sopti el in timp ce isi baga o mana in parul ei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:22 am

- Si ce altceva te mai face sa ma iubesti? il priveste cu ochii sai ciocolatii, mangaindu-i usor un obraz cu varful degetelor.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:24 am

Ian zambeste privind tavanul.
-Blandetea ta, inocenta ta... Sopti el surazand fiind foarte fericit ca reusise s ao intalneasca.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:25 am

Katherine zambeste cand il aude, cuibarindu-se la pieptul lui si impletindu-si degetele cu ale lui.
- Dusul cu tine a fost...oricum numai nu m-a curatat! comenta ea chicotind scurt.


Ultima editare efectuata de catre Anne Marie. in Joi Oct 25, 2012 3:20 am, editata de 1 ori
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:27 am

Ian o trage cu capul la pieptul lui sarutand-o usor pe frunte.
-Sunt pregatit sa imi iau pedeapsa, nu am fost deloc cuminte. Aproba el.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:31 am

- Hmmm, sa vedem...sa ma gandesc la ceva ce nu le place barbatilor, spune ea ganditoare, privind catre geam - era intuneric, probabil era undeva in jurul orei 3. Gata, stiu ! Maine am sa te iau cu mine in mall la cumparaturi, spune incredibil de vesela.Siiiiiii...daca esti cuminte poate te las sa intri cu mine in cabina de proba! Vom fi rebeli, vom incalca regula cu *In cabina intra decat o singura persoana*, incepu ea sa chicoteasca.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:36 am

Ian isbucni in ras.
-Ooo dar esti o persoana ce da niste pedepse.... extrem de usoare. Sopti el incitat de ideea de intrat in cabina de proba.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:38 am

- Si nu-ti place? isi flutura ea genele jucaus, muscandu-l de buza inferioara, apoi lingandu-i-o usor, departandu-se si afisand cel mai nevinovat zambet posibil.


Ultima editare efectuata de catre Anne Marie. in Vin Oct 26, 2012 8:31 am, editata de 1 ori
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:39 am

-Imi place tot la tine... deci, ba da, imi place. Sopti el mangaindu-i fata protector.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:43 am

- Chiar tot? ridica ea o spranceana. Dar daca sunt defapt doar o actrita buna si in realitate sunt o scorpie, sau si mai rau... o psihopata? il intreba abtinandu-se sa nu rada.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:44 am

Ian zambin usor.
-Absolut tot. Sopti el in timp ce rupe un zambet de multumire.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:46 am

- Bine atunci, te cred, zambi si ea jucandu-se cu degetele pe pieptul sau. Ma intrebam, hm... nu te supara ca te intreb, dar de ce esti asa de...rece?
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:55 am

Ian surase privind fata. Isi descoperii coltii ce iesira in relief in timp ce ochii se aprinde de un rosu.
-Pentru ca sunt vampir. Raspunse sincer Ian privind fata.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 9:57 am

Katherine il priveste ca traznita deschizand gura si ramanand cateva clipe cu ea usa. Rosii stanjenita si o inchise mangaindu-l usor pe piept.
- Nu ai sa ma mananci, nu? il intreba privindu-l cu coada ochiului.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:01 am

Ian o privi pe fata cu pareri de rau.
-Regret ca nu ti-am spus mai devreme, daca vei vrea sa ma parasesti pentru ca sunt un demon, nu as vrea sa fi constransa de cele intamplate... Sopti el cu o tristete in glas evitand sa ii raspunda la intrebarea pusa de ea.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:03 am

Katherine isi ridica capul privindu-l atenta si mangaindu-i obrazul cu degetele sale fine.
- Nu fi prostut, bineinteles ca nu te parasesc. Eu vreau sa fiu cu tine...mereu, orice s-ar intamplat, sopti tanara strangandu-l in brate.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:06 am

Ian isi cufunda nasul la gatul ei. Inchise ochii si ii auzi pulsul cu urechea libera, viteza sangelui cum circula in vene. Simti usor ca ameteste asa ca se desprinse de fata zambindu-i lejer.
-Ar trebui sa ne culcam, e tarziu. Sopti el zambindu-i.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:09 am

Fata aproba cu o miscare din cap si se ridica cautand pe jos perechea sa de chiloti. Ii trase pe ea si lua camasa lui Ian incheind-o la cativa nasturi. Stinse veioza si se reintoarse in bratele lui, asezandu-si capul pe pieptul lui.
- Noapte buna, iubirea mea... sopti ea usor inainte sa adoarma datorita oboselii acumulate in urma "efortului".
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:11 am

Ochii lui Ian se aprinsera la culoare. Trecuse ceva timp iar setea de sange se accentuase puternic, setea de sange. Inghite in sec privind fata de langa el. Inchise ochii impunandu-si sa adoarma fara a se infructa din sangele ei.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:12 am

Fata continua sa doarma linistita la pieptul lui, tinandu-si mana mica langa cap. Pieptul ei se misca usor datorita inspiratiei si expiratiei.
Sus In jos
y2k
Membru Forum
Membru Forum
y2k


▌Nume : Teef
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 19/03/1994
▌Varsta : 30
▌Puncte : 457
▌Mesaje : 445
▌Reputatie : 0

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:16 am

Ian mangaie parul matasos al fetei. Dupa ce se asigura ca a adormit o lasa usor in pat invelind-o si isi trage pe el un halat ce era pe unul din scaune. Iese pe terasa apartamentului pe care il inchiriase cutremurandu-se. Respira greu privind cu ochii rosii in jur. Fiecare sunet fu amplificat pana la maxim, auzea sangele cum le curg prin vene persoanelor din jurul sau, setea era cu mult amplificata. Observa un porumbel ce se inalta in zbor, dar cu siguranta nu avea de gand sa vina sa ii ofere sangele pe tava.
Sus In jos
Anne Marie.
Membru Forum
Membru Forum
Anne Marie.


▌Nume : Anna
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Fecioara
▌Data nasterii : 24/08/1994
▌Varsta : 29
▌Puncte : 4959
▌Mesaje : 4875
▌Reputatie : 6

Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28Mier Oct 24, 2012 10:17 am

Katherine dormea asa de profund incat nu simtii cand Ian pleca de langa ea, continuand sa doarma asemeni unui ingeras cand ea era defapt opusul.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Oh, that girl ~ - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: Oh, that girl ~   Oh, that girl ~ - Pagina 7 I_icon28

Sus In jos
 
Oh, that girl ~
Sus 
Pagina 7 din 9Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Gossip Girl
» Seria 1 -hell girl
» Seria 2- Hell girl
» Seria 3- Hell girl
» Personaje-Hell Girl (toate sezoanele)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: Club-
Mergi direct la: