~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Bine ai venit pe ~ Anime Pradise ~

  • Ne bucuram ca ai ales forumul nostru ca loc de distractie.
  • Speram sa te integrezi si sa iti faci multi prieteni.
  • Te asteptam cu diverse creatii.
~ Anime Paradise ~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~ Anime Paradise ~

☻ --> Welcome to my place <-- ☻
 
AcasaPortalUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Bine ai revenit pe forum! ^.^ Happy posting and Have fun! <3 In aceasta luna ficul castigator este al dragei noastre Kami, te invitam sa arunci o privire la: Please Remember, un fic yaoi foarte interesant.

 

 Picture of you

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Lun Iul 02, 2012 4:06 am

Ii placea, intradevar. Obisnuia sa stea sa se uite la cer si sa se gandeasca la nimicuri cum ar fi viata dupa moarte sau extraterestri.
-Da, imi place. Insa nu am citit studii psihologice sau chestii de astea. Imi place mai mult sa observ comportamentul oamenilor. Desi nu se simtea ca facand parte din regnul uman, acestuia ii placea sa se gandeasca la problemele umanitatii.
-Mhm.. Dar esti o persoana sceptica? Referindu-ma la ideea daca tu crezi in... Nu stiu; extraterestri, spirite...
Sus In jos
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Lun Iul 02, 2012 4:16 am

Nu ii lua mult sa raspunda acelei intrebari.
Cred in Ingeri si Demoni si ca exista ceva sau cineva,gen un spirit, care vegheaza asupra noastra. Deci nu ma pot defini sceptic din punctul meu de vedere. Privi instinctiv tavanul localului,apoi continua:
-Cat despre extraterestirii...cred ca noi nu suntem singurele fiinte din intregul Univers.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Lun Iul 02, 2012 4:23 am

El credea in exatraterestri. Sau cel putin in alte forme de viata de pe alte planete sau galaxii; il fascina asta. Ingana un "aha" apoi ii saruta obrazul si ii spuse:
-Dar in destin crezi?
Sus In jos
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Lun Iul 02, 2012 4:35 am

-Destin? Rpeta el,ramanad pe ganduri pentru o lunga perioada. Nu credea ca exista asa ceva, sau daca avea o banuiala atunci ar fi crezut ca destinul sau e sa ramana singur. Cred ca destinul il si-l face fiecare cu mana sa...
Se gandea cata logica avea pentru el acea fraza. Luand ca exemplu faptul ca statea intr-o cafenea cu Jung Jin,fiecare incercand sa il cunoasca pe celalalt cat mai bine...daca nu ar fi acceptat propunerea brunetului de a-l insoti nu s-ar fi aflat acolo si nici nu ar fi descoperit ce sentimente ascundea inima sa.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Lun Iul 02, 2012 4:39 am

-De acord. Fiecare decizie pe care o luam influenteaza viitorul. De exemplu... Facu o pauza gandindu-se bine la ce avea sa spuna, apoi continua: Noi. Daca nu as fi iesit azi, nu te-as fi intalnit. Asta ar fi fost o mare pierdere pentru mine, avand in vedere ce dulce esti. Imi plac dulciurile.
Il privi cuceritor in ochi apoi isi apropie buzele de ale lui, vrand sa le simta din nou dulceata specifica. Ii oferi un sarut ingenuu si scurt apoi buzele lui se lansara intr-*un sarut adanc si pasional cu ale partenerului.
Sus In jos
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Lun Iul 02, 2012 4:54 am

Un scurt geamat se facu auzit din cauza surprizei,dar buzele sale nu intarziasera sa raspunda sarutului cu aceeasi pasiune ce i tinuse in frau pana atunci. Limba sa,jucausa si nerabdatoare, presa usor buzele moi ale brunetului cerand permisiunea de a patrunde in acel teritoriu inca necunoscut.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Lun Iul 02, 2012 4:58 am

Fu surprins la inceput de indrazneala baiatului, insa, zambind strengar, isi intre deschise buzele, limbile lor gasindu-se in sfarsit una pe alta. Mana sa stanga ii prinse suav barbia, dicatandu-i capului sau sa se lase pe o parte.
Sus In jos
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Lun Iul 02, 2012 2:39 pm

Isi lasa usor capul intr-o parte, permitandu-i limbii sale sa exploreze fiecare coltisor dulce a gurii brunetului. Isi ridica mainile, asezandu-le lenes in jurul gatului baitului in timp ce limba sa neastamparata incepea un duel pasional cu cea a lui Jung Jin.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Lun Iul 02, 2012 2:51 pm

Mana sa cobora de la barbie in jos pe corp pana pe soldul lui in timp ce cealalta se positiona de cealalta parte a corpului lui. Il aduse mai aproape si auzului lui nu ii putu scapa fluieratul ce se auzea de undeva din spatele lor. El continua sarutul in aceeasi maniera plina de pasiune.
Sus In jos
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Lun Iul 02, 2012 3:08 pm

Nu putu spune ca nu auzise si el fluieratul,dar nu daduse mare atentie la fel cum nu il interesa ca se aflau in public. Singurul lucru care ii captiva atentia era brunetul ce il strangea in brate si cu toate ca simtea un gol apasator in plamani din cauza lipsei de aer continua sarutul lasand sa-i scape un scurt geamat aproape imperceptibil.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Lun Iul 02, 2012 4:31 pm

Limba lui se incolacea cu a baiatului, in timp e Jung Jin era fericit ca putea, in sfarsit sa simta acea strafulegrare electrizanta. Il stranse mai tare in barte pe Axel de parac ar fi vrut sa il contopeasca cu el si sa nu ii mai dea drumul vreodata de acolo. Sa fi stiut ca e langa el pentru tot restul vietii si deja se simtea cel mai implinit om.
Sus In jos
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mar Iul 03, 2012 10:43 am

Simtea deja ca ar fi putut deveni una cu el de la cat de apropiate,ba chiar lipite, erau corpurile lor. Chiar si asa, il stranse mai tare in brate, imaginandu-si ca daca avea sa-i dea drumul Jung Jin ar fi putut disparea. Era stupid din partea lui sa gandeasca astfel, dar acum cand in sfarsit intelesese ce este fericirea nu vroia sa mai dea drumul acelui sentiment.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mar Iul 03, 2012 10:53 am

Isi desprinse cu greu buzele de ale lui, sarutandu-l apoi scurt de cateva ori si privindu-l. Pe chip ii aparu acelasi zambet iubitor, in timp ce il admira pe deplin pe Axel.
-Esti asa un scump.
Sus In jos
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mar Iul 03, 2012 10:59 am

Lua o gura consistenta de aer,plaminii multumindu-i insa in ochi aparandu-i o urma de dezamagire. Ar fi vrut ca buzele brunetului sa nu se mai dezlipeasca vreodata de ale sale,dar acela era doar un moft. Un zambet dulce ii lumina apoi chipul in timp ce Axel isi apropie buzele de urechea partenerului sau pentru a-i soti. Iar tu esti cel mai bun lucru care mi s-a intamplat vreodata.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mar Iul 03, 2012 11:09 am

Ii placea felul in care brunetul isi exprima sentimentele. Asta il facu sa ii muste usor o buze, ca mai apoi sa zambeasca la fel de senzual.
-Serios? intreba el mai mult ca un rasfat. Iubea sa i se repete complimentele la adresa lui. Era usor narcisist iar faptul ca Axel il considera "cel mai bun lucru" deja i se parea flatant chiar si pentru el.
Sus In jos
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mar Iul 03, 2012 11:14 am

Zabi fericit cand constata ca nu fusese prea direct; pentru un moment ii venise dubiul ca se grabise prin a-si exprima sentimentele. Serios. Repeta apoi, lasandu-se absorbit de caldura ce o ascundeau acei minunati ochi intunecati ai brunetului. Dintr-o data ii se paru ca "cel mai bun" era putin spus. Cuvantul cel mai potrivit era probabil "unicul" dar Axel pastra acest gand pentru el.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mar Iul 03, 2012 11:16 am

Isi apropie buzele de urechea lui si o saruta suav, apoi isi lasa buzele sa cerceteze pielea obrazului, ca mai apoi sa se intoarca din nou la ureche si sa pronunte soptit si senzual:
-Daca as zice ca te iubesc, m-as grabi? Voia sa fie sigur ca Axel simtea acelasi lucru si in nici un caz nu voia sa grabeasca lucrurile intre ei doi. Totul trebuia sa vina firesc iar a-i spune "te iubesc" in acel moment i se paru de-a dreptul esential.
Sus In jos
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mar Iul 03, 2012 11:29 am

-Nu cred ca te-ai grabi. Spuse incet, simtind respiratia calda a brunetului mangaindu-i pielea. Pentru ca si eu...te iubesc. Isi termina apoi fraza la fel de incet,cat sa il auda doar Jung Jin. Se simtea minunat acum ca stia ca si brunetul simtea la fel pentru el; era ca si cum acele cuvinte i-ar garanta faptul ca brunetul nu avea sa il paraseasca.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mar Iul 03, 2012 11:34 am

Inima sa simti cum avea sa-si piarda rapid bataile sau din contra avea sa pulseze cum nu o mai facuse pana atunci. Simti un fior cald ce-i strabatu intreul corp cand baiatul pronunta acele doua cuvinte. I se paru deodata ca timpul sta in loc si ca in centrul universului sunt doar ei doi si acel sentiment profund ce ii lega.
-Te iubesc, sopti el in acelasi mod, facand intr-un fel un pact cu inima lui ca nu avea sa tradeze niciodata acele sentimente pentru Axel. Se agndi chiar ca el e sufletul lui pereche si incepu a crede din ce in ce mai mult in asta. Erau destinati sa fie impreuna; cel putin asta credea el si nu inceta sa isi spuna in gand cat de norocos era ca il intalnise pe cel cu care voia sa-si petreaca restul vietii.
Sus In jos
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mier Iul 04, 2012 4:24 am

Era sigur ca nu avea sa se sature vreodata de acele doua,simple si inocente cuvinte care totusi ruseau sa ii faca inima sa ii sara din piept din cauza emotiei. Cei doi aveau atat de multe in comun iar Axel credea ca se potriveste atat de bine in bratele brunetului incat pentru o singura data credea ca insusi mana destinulu ii adusese impreuna.
-Spune-o din nou... Il ruga cu un zambet copilaros, lasandu-si capul sa se odihneasca pe umarul sau. Inca ii era putin greu sa creada ca cineva chiar il iubea; daca ar fi murit in acel moment, ar face-o cu zambetul pe buze...
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mier Iul 04, 2012 4:57 am

Zambi multumit de felul in care Axel ii cerea acele doua cuvinte si, in acelasi mod, soptindu-i gales la ureche, ii spuse:
-Te iubesc... Te iubesc mult, cel mai mult.
Zambi fericit si il stranse in barte atat de tare incat ii fu frica sa nu il sugrume.
Sus In jos
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mier Iul 04, 2012 6:24 am

Imbratisarea lui il lasa fara suflare dar nici prin gand nu ii trecuse sa protesteze. Te iubesc cu adevarat, Jung Jin. Sopti Axel la randul sau, cuprinzandu-i talia cu bratele si strangand si el usor. Doar cateva ore petrecute cu brunetul iar acum ii confesa sentimentele sale; parea ca il cunoaste de ani de zile chiar daca petrecuse alaturi de el mai putin de jumatate de zi. Dar acel lucru nu mai conta in acel moment; tot ce il interesa era faptul ca amandoi imparteau aceleasi sentimente unul fata de celalalt.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mier Iul 04, 2012 6:47 am

Stia undeva in adancul sufletuli ca gasise persoana potrivita. Era perfect pentru el; exact ceea ce ar fi putu sa ii faca viata completa. Il privi atent, incercand sa-si dea seama daca ceea ce traieste nu este un vis, daca nu cumva alarma ceasului nu il va trezi din cand in cand.
-Pare un vis... spuse el pe un ton scazut, atingandu-i cu degetele sale reci chipul atat de cald.
Sus In jos
Kami
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Kami


▌Nume : Lory
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Sagetator
▌Data nasterii : 03/12/1997
▌Varsta : 26
▌Puncte : 211
▌Mesaje : 189
▌Reputatie : 0

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mier Iul 04, 2012 7:33 am

Ranji usor, apropiindu-se putin mai mult de brunet si lipindu-si buzele de ale sale intr-o atingere tandra si dulce. Daca simti asta inseamna ca esti cat se poate de treaz... Sopti, gandindu-se ca si el ar fi crezut ca viseaza daca nu ar fi simtit caldura emanata de trupul brunetului prin hainele sale.
Sus In jos
http://dangerous-pleasure.forumattivo.it/
Pumpkin pie ♨
Yuri/Yaoi Kid
Yuri/Yaoi Kid
Pumpkin pie ♨


▌Nume : Klau
▌Sex : feminin
▌Zodiac : Pesti
▌Data nasterii : 15/03/1997
▌Varsta : 27
▌Puncte : 2686
▌Mesaje : 2323
▌Reputatie : 26

Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28Mier Iul 04, 2012 7:36 am

Surase fericit apoi ii sopti intr-un mod tandru, sarutandu-i de mai multe ori buzele delicioase:
-Inca nu sunt sigur... Poate... Daca mai gust putin imi voi da seama.
Il privi in ochi apoi isi uni buzele cu ale sale, intr-un sarut cat se paote de pasional.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Picture of you - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Picture of you   Picture of you - Pagina 4 I_icon28

Sus In jos
 
Picture of you
Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» This is the picture from my own dream?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~ Anime Paradise ~ :: ..:: Ŧan Zone ::.. :: Ŧan RPG :: Role Playing Game :: RPG Real :: In natura-
Mergi direct la: